פרסום בפייסבוק – השקעה פרסומית שווה

5 באוקטובר, 2012, פרסום בפייסבוק – השקעה פרסומית שווה

פייסבוק, שהחלה כרשת להעברת הודעות ולדירוג מראה חיצוני של בחורות בקולג' אמריקאי, הפכה ממש בן לילה לפלטפורמה שיווקית ענקית השוות ערך לשטחי פרסום אדירים כמו: גוגל, פריים טייס ושלטי חוצות ענקיים. אבל איך יכולים בעלי עסקים שונים להפוך את סאגת הפייסבוק לפרטנרית מצוינת לשיווק המוצר?

פייסבוק כבר מזמן הפך לדרך ידידותית ומהנה לשיווק עצמי של עסק, שירות, רעיון או חברה. הסוד לכיף ולהנאה בפרסום טמון בכך שכאשר אנחנו מפרסמים מוצר או שירות שלנו על ידי לייקים בפייסבוק אנו מרגישים ממש כאילו היינו במסיבה או בבית קפה וסיפרנו לחברינו על עיסוקינו בצורה מרתקת. אפקט העריכה שבפייסבוק מאפשר לנו לספר סיפור על עצמנו ולהתחיל להפיצו במעגלים חברתיים.

לך נותר רק לבחור

כשאנו מגיעים לפרסם שירות או מוצר בפייסבוק, קיימות מספר דרכים מרכזיות באמצעותן נוכל לעשות כן. הראשונה והפחות יעילה היא הודעה על המוצר או השירות בדף הפייסבוק האישי שלנו. הדרך השנייה והיעילה יותר היא פתיחת עמוד עסק בפייסבוק, בו בקלות נוכל לעדכן את כל הפרטים על השירות שלנו, להעלות תמונות, להוסיף כתבות, תיאורי מוצר וטיזרים. מלבד זאת, בסטאטוס של הדף העסקי שלכם ניתן להזמין חברים באופן אוטומאטי. השלישית היא יצירת קבוצה בפייסבוק שהיא הדרך האטרקטיבית היעילה והחזקה ביותר ליצירת "באזזז" סביב המוצר שלכם.

בכל מקרה, כל צורות השיווק והחשיפה שהעלנו הן צורות חינמיות לשיווק בפייסבוק מה שהופך את הפרסום בפייסבוק לאטרקטיבי הרבה יותר. ובכל זאת קיימים כיום בעלי מקצוע שונים היודעים לנהל דפי פייסבוק בצורה שיווקית יותר. באמצעות יצירה והפעלה של קבוצה ניתן להניע את המצטרפים לפעולה במקום רק לדווח להם על השירות או המוצר שלנו. את הדפים חשוב לתפעל ולתחזק. היו פעילים, יצירתיים ואיכותיים. נסו להתמקד במטרה ולבצע הפרד ומשול בין כרטיסכם האישי לכרטיס העסק שלכם

תגובות

נירה

13 בנובמבר, 2012, בשעה 10:53
פייסבוק כלי חשיפה ממש יעיל אבל לעסקים ספיציפים לא לכולם

יאיר

13 בנובמבר, 2012, בשעה 10:53
מסכים עם כל מילה. דוד שלי הצליח להקפיץ את כמות המכירות שלו בצורה משמעותית ע"י פרסום בפייסבוק, זה פשוט עובד.

מיכל

13 בנובמבר, 2012, בשעה 10:53
מאמר מקסים !

יוני

15 בדצמבר, 2012, בשעה 10:53
כל הזמן הזה חשבתי שכל הדברים שכולם מדברים עליו לגבי הלייקים הם לא מקדמים ולא מבליטים אבל אחרי שרכשתי אני חייב להגיד לכולם שהשירות כן עובד וכן תורם לקידום בפייסבוק ויש תוצאות ! השקעה קטנה, תוצאה גדולה

אור

27 באוקטובר, 2013, בשעה 10:53
אין מילם למאמר המדים הזה

כתוב תגובה
כתובת המייל שלך לא תופיע באתר