איך מוחקים חשבון אינסטגרם?

אז יש לכם כמו לכולם חשבון אינסטגרם, אפילו די פעיל, אתם מעלים תמונות, עורכים אותן, משתפים בפייס, מקבלים תגובות, עוד ועוד אנשים מתחילים לעקוב אחריכם אבל היום החלטתם מסיבה כזו או אחרת שאתם רוצים להסיר את חשבון האינסטגרם שלכם מהרשת.

 

מסתבר שזה הרבה פחות מסובך למחוק חשבון אינסטגרם מאשר לפתוח. במידה ואתם מעוניינים למחוק את חשבון האינסטגרם שלכם מכל מיני סיבות: בא לכם לפתוח אחד חדש כדי לעשות שינויים כאלה ואחרים בין אם זה חשבון פרטי או חשבון עסקי, החלטתם שאתם מתנתקים מכל הרשתות החברתיות או כל סיבה אחרת, בפוסט הבא נסביר איך מוחקים חשבון אינסטגרם.

 

הרי באופן הגיוני נראה כאילו כאשר אנו רוצים למחוק את החשבון שלנו כל מה  שאנחנו צריכים לעשות זה פשוט להיכנס לאפליקציה, לעבור להגדרות של האפליקציה ופשוט למחוק את החשבון שלנו, אבל בפועל זה ממש לא ככה, לא בגלקסי, לא באייפון ולא בשום מכשיר סמרטפון אחר.

 

למעשה, יש דרך אחת ויחידה שבאמצעותה אתם יכולים למחוק את חשבון האינסטגרם שלכם…דרך המחשב

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפתוח דפדפן, נכתוב בגוגל אינסטגרם או INSTEGRAM . בשלב הבא ניכנס לקישור ונזין את שם המשתמש את הסיסמא שלנו.

 

לאחר שנכנסנו לחשבון יש אופציה שבה אנו יכולים לערוך את הפרופיל. לחצו על האופציה Edit profile ולחצו על האופציה הבאה: Temporarly disable my account. בשלב הבא האינסטגרם ישאלו אותנו מדוע אנו רוצים להשהות את חשבון האינסטגרם שלנו. מכיון ואין אנו מעוניינים רק להשהות את החשבון שלנו אלא למחוק, זו לא האופציה עבורנו כי למעשה ברגע שאנו משהים את החשבון שלנו אחרי שההשהיה תסיים הוא יחזור לפעולה ממש כמו שאנו משהים קבוצה כלשהיא באפליקציית הווטצאפ. לכן מה שאנחנו צריכים לעשות זה ללכת לקישור של ה- URL למחוק את המילה Temporarly ובמקומה לכתוב את המילה קבוע כלומר Permanent. ואז אנטר. במסך הבא תופיע שאלה מדוע אנו רוצים למחוק את החשבון שלנו, סמנו את אחת האופציות ופשוט לחצו על מחיקה.

https://www.youtube.com/watch?v=L5ttkKB-O2I ')}