שמחים להיות החברה הוותיקה והגדולה בתחום משנת 2008!! לקוחות חדשים שימו לב! על כל רכישת עוקבים איכותים באינסטגרם מקבלים 10% בונוס מסה"כ הרכישה שתבצעו! לשאולות WhatsApp 0522221761

אינסטגרם אוכל – דרך לחוות אוכל טעים מחדש

אוכל מהווה עבור אנשים רבים מהות לחיים ואת ההנאה הגדולה ביותר שיש בהם. אם פעם היינו צריכים לראות טלוויזיה או לנסוע ליעדים אקזוטיים בחוץ לארץ בשביל להכיר מנות מיוחדות הרי שהיום בלחיצת כפתור אחת באמצעות הרשתות החברתיות כל העולם הופך למזווה הענק והפרטי שלנו ואנחנו רק צריכים לבחור מה בא לנו לראות, לבשל ולטעום. חשבונות אינסטגרם אוכל הן אחד מסוגי החשבונות הכי אהובים ברשת החברתית ואנשים רבים עושים שימוש בחשבונות אלו על מנת לחוות אוכל טעים ומוכר מחדש דרך העיניים או על מנת ללמוד על סוגי מנות חדשים שהם לא הכירו קודם.

אינסטגרם אוכל – איך זה יכול לסייע לשיווק של מסעדות ובתי קפה?

חשבונות אינסטגרם אוכל הן דרך יעילה מאוד עבור מסעדות ובתי קפה לשווק את העסק שלהם. בתי קפה ומסעדות שמקפידים לעלות לרשתות החברתיות שלהם תמונות של מנות שיש להם במסעדה יכולים להגיע לחשיפה גדולה מאוד ברשת כך שמדי יום עסקים יגיעו הרבה יותר לקוחות חדשים או לקוחות חוזרים לאכול אצלם. השאלה איך מפרסמים תמונות שמגבירות את החשיפה של העסק שלנו ברשת היא שאלת המיליון דולר. השקעה בעיצוב נכון של הפריים של התמונה תאפשר לו להפיק מכל תמונה יותר לקוחות ויותר חשיפה.

אינסטגרם אוכל – לחלוק עם כולם את האהבה שלנו לבישול

פתיחת חשבון אינסטגרם אוכל יכולה להתאים מאוד ולהועיל לא רק לבעלי עסקים בתחום המזון אלא גם לאנשים פרטיים שאוהבים לבשל ומבשלים טוב ורוצים לחלוק את הכישרון והאהבה שלהם לבישול עם שאר העולם. בחשבונות של אנשים פרטיים ניתן למצוא פעמים רבות תמונות של מנות אוכל אותנטיות ומקוריות שיכבדו גם כל מסעדה גדולה או יוקרתית שיש בחוץ לארץ או במרכז תל-אביב. כתחביב צילום של המנות שאנחנו מבשלים לארוחת שיש יכול להעסיק אותנו ולהכניס לנו הרבה עניין. אנחנו יכולים גם להתנסות בהכנה של מנות אוכל מורכבות יותר ממה שאנחנו רגילים בשגרה ואז להעלות אותן לאינסטגרם בשביל לקבל חוות דעת (רק על המראה שלהן) מאנשים אחרים ברשת.

אינסטגרם אוכל