אינסטגרם אורנה דנינו – לעקוב אחר אנשים מפורסמים כל הזמן

אורנה דנינו היא אחת המתמודדות הזכורות ביותר בתולדות האח הגדול. אורנה השתתפה בעונה האחרונה של האח הגדול ובלטה כמתמודדת שניהלה רומן עם דייר אחר בבית שהיה צעיר ממנה. הרומן של אורנה ודן עלה בסופו של דבר על שרטון בגלל הבדלי התרבות בניהם – אורנה היא אישה דתייה שומרת נגיעה ודן מנהל אורח חיים חילוני. אורנה זכורה גם בגלל הריב והנתק שהיה לה מדיירת אחרת בבית שני גולדשטיין. אינסטגרם אורנה דנינו מאפשר לנו לעקוב אחר אורנה גם כיום לאחר שהתכנית ירדה מהאוויר והעונה של הסתיימה. באמצעות הרשת החברתית אנחנו יכולים לעקוב אחר אורנה כל הזמן ולדעת בזמן אמת ללא עיכוב מה היא עושה ובמה היא מעוניינת לשתף את ציבור העוקבים הנאמן שלה.

אינסטגרם אורנה דנינו – לגעת בתהילה

אינסטגרם אורנה דנינו יאפשר גם לנו לגעת קצת יותר בתהילה של אורנה. דמותה של דנינו הייתה מורכבת מאוד במהלך התכנית האח הגדול והיא היוותה מודל לדוגמא לנשים רבות מצד אחד ונושא לוויכוחים רבים מצד שני. כיום בחשבונות של ברשתות החברתיות צופי התכנית יכולים להכיר אורנה אחרת – כפי שהיא הייתה רוצה שיכירו אותה. השתתפות בתכנית ריאליטי יכולה להיות אתגר לא פשוט וכאשר אנחנו בוחרים להמשיך ולעקוב אחר המתמודדים בה גם לאחר סיום השידור שלה אנחנו משדרים להם שאנחנו מאמינים ומעריכים אותם מאוד.

אינסטגרם אורנה דנינו – להרגיש קרוב לעולם הפרסום והזוהר
אינסטגרם אורנה דנינו  יאפשר לנו להרגיש קרובים יותר לעולם הפרסום והזוהר. עולם הפרסום והזוהר הוא עולם מורכב מאוד וכאשר אנחנו רוצים להיות חלק ממנו אנחנו לא תמיד יכולים. באמצעות צפייה בתכנים ברשתות החברתיות אנחנו יכולים להרגיש כאילו גם אנחנו מובילי דעת קהל ושגם אנחנו קובעים דבר או שניים אודות עולם הבידור. מעקב אחר כוכבים נפרדים ברשתות החברתיות ומתן תגובות לפרסומים השונים שלהם מאפשר לנו להיות קובעי דעת קהל ולהגיד מה אנחנו חושבים על תמונות שונות ועל מצבים שונים בהם הכוכבים לוקחים חלק או לקחו חלק כאשר התפרסמו לראשונה. ')}