אינסטגרם להורדה

פורסם בתאריך: ג', 02/14/2017 – 16:48

ממש כמו כל האפליקציות ניתן בקלות להוריד גם את אפליקציית אינסטגרם – הרשת החברתית שכבשה את העולם כבר מזמן. אם אתם על המחשב כל מה שאתם צריכים לעשות זה לכתוב אינסטגרם להורדה ואם אתם בסמרטפון להיכנס לחנות האפליקציות בין אם ל- App Store ובין אם לחנות האפליקציות של האנדרואיד. לאחר שהורדתם את האפליקציה אתם צריכים לבנות לעצמכם פרופיל ממש כמו ברשתות חברתיות אחרות פרופיל שבדרך כלל כולל תמונה, שם (כינוי) אפשר גם להוסיף קצת מידע אישי או פרטים על העסק וכדומה… ניתן אם רוצים לאחד את חשבון האינסטגרם שלכם עם חשבונות אחרים של רשתות חברתיות כמו למשל פייסבוק או טוויטר ואפשר גם לסנכרן את המידע של רשת חברתית אחת עם רשת חברתית אחת כלומר למשל להעלות תמונה לאינסטגרם ובאופן אוטומטי או לא אוטומטי לשתף אותה גם בפייסבוק.

אין ספק כי לאחר שהורדם אינסטגרם אתם נשארים מחוברים כל הזמן וגם יכולים לעקוב אחרי כל מיני סוגים של אנשים עם חשבונות על פי תחומי העניין שלכם בין אם זה להקות או זמרים במוזיקה, מעצבי אופנה, אנשים שמטיילים בכל העולם, טייסים, שפים, ציירים, חובבי עיצוב ושאר תחומים שמרתקים אתכם ומכניסים לכם עניין, תשוקה ויצירה לחיים.

אינסטגרם איך זה עובד?

בשונה מרשתות חברתיות אחרות שהן יותר רשתות העוסקות במלל, האינסטגרם היא רשת חברתית אשר עוסקת בתמונות. היום ניתן לצלם באופן ישיר תמונה מהסמרטפון שלכם, להעלות אותה לאינסטגרם, לערוך אותה במגוון של אפשרויות עריכה למשל: normal משאיר את התמונה ממש כפי שצילמתם אותה, Clarendon נותן לתמונה יותר אור וחדות בצבע, Gingham עושה את התמונה קצת יותר עם עומק, Moon הופך את התמונה הצבעונית לתמונת שחור לבן, וכן הלאה. יש המון אופציות לשחק עם הצבעים, להוסיף אפקטים ואפשר גם לעשות את זה עם סרטונים קצרים אותם אנו מצלמים. יש כל מיני משחקים שאפשר לעשות עם האינסטגרם וכמובן לא לשכוח לעשות האשטגים שיעלו את רמת החשיפה שלכם ברשת החברתתית שמזמן כבר נמצאת אצל כולם בכל מקום.