אינסטגרם קסניה טרנטול

קסניה טרנטול מתמודדת האח הגדול, נושקת לגיל שלושים, עלתה מרוסיה ומתגוררת היום בעיר רמת עם בן הזוג שלה עמרי שהוא מאמן נבחרת ישראל בגלישת סקי מים בכבלים. הזוג הכיר בבית האח הגדול והם צפויים להינשא בקרוב. הפקת תכנית הריאטליטי שכבשה את המסכים בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון סימנה את קסניה טרנטול כאחת המתמודדות החזקות והבולטות וכך גם הקהל. בגיל 15 מספרת קסניה כי היא השתתפה בתחרות נערת השנה.

 

 

כמו עוד רבים ממשתפי האח הגדול, גם לה יש עמוד מעריצים בפייסבוק ואיך לא פרופיל אינסטגרם. זו הדרך שלה לעדכן את העוקבים אחריה במה שקורה בחייה ולהעלות תמונות מסעירות. האינסטגרם של קסניה טרנטול מחזיק ב124k עוקבים, יש לה קרוב ל-530 פוסטים והיא עוקבת אחרי 304 פרופילים. שם כתוב שהסוכן שלה הוא סוכן הדוגמניות יולי. היא מעלה תמונות שלה מחוף הים, מפרוייקטים של דוגמנות, מחו]שות בחו״ל,  בילויים עם חברים כאשר כל תמונה שהיא מעלה זוכה בממוצע לבין 4,000-7000 ליקיים ו-40-100 תגובות. היא די פעילה ברשתות החברתיות, כך שאם אתם מביעים בה עניין תוכלו להתחיל לעקוב אחרי קסניה טרנטול באינסטגרם וגם בפייסבוק.

 

עמוד המעריצים שלה בפייסבוק מחזיק ב3,598 לייקים נכון למאי 2017. לעמוד היא מעלה בעיקר קישורים מכתבות הקשורות למפורסמים אחרים ולמשתתפי האח הגדול לשעבר. אין ספק כי התכנית עזרה לה להתפרסם ולזכות במגוון עצום של פרויקטים. היום היא דוגמנית במשרה מלאה, לומדת משחק, עובדת פעם בשבוע כסייעת לרופא שיניים ולא מזמן פתחה ביחד עם ההורים של עסק לתכשיטי בוטיק.

https://www.youtube.com/watch?v=8v7okt1ZYZc ')}