על כל רכישת עוקבים איכותים באינסטגרם מקבלים 20% בונוס מסה"כ הרכישה שתבצעו! לשאולות WhatsApp 0522221761

האח הגדול אינסטגרם – להיות מעודכנים מה קורה עם המתמודדים

המתמודדים בתכנית האח הגדול נכנסו לנו ללב ואפשרו לנו לברוח למשך מספר שעות מדי שבוע מהצרות שלנו. אם אנחנו רוצים להמשיך לשמור על הקשר עם המתמודדים ולהיות מעודכנים מה קורה איתם אנחנו יכולים להיכנס לחשבון האינסטגרם של האח הגדול. האח הגדול אינסטגרם יאפשר לנו להיות מעודכנים בכל רגע נתון מה קורה עם המתמודדים ומה עושים בחיי היומיום שלהם ובאירועים מיוחדים שקורים בחיים שלהם או באירועים ציבוריים שהם לוקחים בהם חלק. כך נוכל להמשיך וליהנות מהדמויות הסגנוניות והמעניינות שנכנסו לחיים שלנו וכבשו אותם בסערה מאוד גדולה.

האח הגדול אינסטגרם – להיות הכי קרוב שאפשר למתמודדים

האח הגדול אינסטגרם יאפשר לנו להיות הכי קרובים שאפשר למתמודדים. כאשר צפינו בתכנית נקשרנו למתמודדים והתחברנו לסיפור האישי שלהם. הסיפור האישי של מתמודד נגע בנו והוא יכול לאפשר לנו להרגיש טוב יותר עם עצמנו. באמצעות מעקב אחר חשבונות האינסטגרם של המתמודדים אנחנו יכולים ליהנות מקשר בלתי אמצעי איתם ומתחושה שהם עדיין חלק חשוב מהחיים שלנו. הרשתות החברתיות מאפשרות לציבור הרחב להמשיך ולשמור על קשר עם המתמודדים האהובים בתכניות הריאליטי כך שהתכנית האמתית או "המציאות" של המתמודדים הופכות להיות חלק מההוויה האישית שלנו כקהל צופים נאמן ואוהב.

האח הגדול אינסטגרם – להמשיך להתעדכן על המתמודדים גם אחרי שהתכנית נגמרה

האח הגדול אינסטגרם מאפשר לנו להמשיך להתעדכן במה שקורה למתמודדים גם אחרי שהתכנית נגמרה. באמצעות מעקב אחר מתמודדי התכנית דרך הרשתות החברתיות אנחנו יכולים לקבל מהם השראה במגוון תחומי חיים. אנחנו יכולים למשל לראות את בחירות האופנה של המתמודדים ואיך הם מתלבשים ולהתלבש גם אנחנו באופן דומה – כך שגם אנחנו נהיה אופנתיים כמו הכוכבים. כיום זה כבר ידוע לכולם שתכניות ריאליטי מהוות מקפצה משמעותית לעולם הבידור והן יכולות לסייע למשתתפים בהם לקדם את הקריירה האישית שלהם. באמצעות ניהול נכון של עצמם כמותג ברשתות החברתיות מתמודדי ריאליטי לשעבר יכולים לזכות באהדה הולכת וגוברת של הציבור וגם של התקשורת ובכך להפוך את הקריירה שלהם להצלחה.

 

מוצרים קשורים