שמחים להיות החברה הוותיקה והגדולה בתחום משנת 2008!! לקוחות חדשים שימו לב! על כל רכישת עוקבים איכותים באינסטגרם מקבלים 10% בונוס מסה"כ הרכישה שתבצעו! לשאולות WhatsApp 0522221761

היתרונות בקניית עוקבים באינסטגרם

כידוע, אינסטגרם, היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר בעולם – בעיקר מכיוון שיש לה מאפיינים שאין     לאף אפליקציה אחרת. אין צורך להזכיר אפילו את העובדה שבאפשרותכם לקדם את עצמכם או את העסק שלכם אך  ורק באמצעות אינסטגרם, ולהיפרד לשלום מאסטרטגיות שיווק מורכבות יותר.

 

מה שהתחיל כאפליקציית שיתוף תמונות פשוטה, הפך במהרה למקום בו אנשים מכל הסוגים יכולים להתחבר אחד    עם השני ולשתף חוויות מדהימות – אפילו שחקנים, בימאים, וסלבריטאים ידועים מחזיקים חשבון אינסטגרם.

צבירת יותר ויותר לייקים ועוקבים באינסטגרם הינו דבר בו רבים חושקים. כמובן, צבירתם יכולה להתבצע בשתי דרכים – באופן עצמאי או על ידי קנייתם.

 

ובכן, אחת האפשרויות העומדות לפניכם היא להסתמך על עצמכם כשאתם מקדמים עמוד אינסטגרם על ידי העלאת  פוסטים מרתקים ומעניינים. אך צבירת פופולריות בדרך זו עלולה להימשך לאורך תקופת זמן ארוכה, במיוחד אם       מדובר בעסק קטן או בחשבון אינסטגרם אישי.

 

מהצד השני, ישנם מספר רב של אתרים שמוכרים לייקים ועוקבים באינסטגרם, כמובן –  בעבור מחיר מסויים.            אתם יכולים לקרוא לזה רמאות, אך השיטה הזו עובדת על פי רב כמו פרסום בתשלום.                                          בנוסף לכך, כולנו יודעים שמשתמשים אקראיים שייכנסו לחשבון האינסטגרם שלכם בהחלט יתעניינו בו יותר במידה    ויראו שיש לכם מספר רב של עוקבים או אם לאחד מהפוסטים שלכם יש אלפי לייקים.

ובכן, בואו נצלול לתוך העולם של קניית לייקים ועוקבים באינסטגרם ונראה את היתרונות שנלווים לשימוש בשיטה זו.

 

היתרונות למספר גבוה של לייקים ועוקבים

 

ובכן, עם מספר רב של לייקים ועוקבים בחשבון האינסטגרם שלכם מגיעים גם כמה יתרונות ברורים – יהיה לכם הרבה יותר קל ופשוט לקדם את העסק, השירותים או המוצר שלכם או אפילו את המסר שברצונכם להעביר לעולם.

אתם יכולים להתייחס לעוקבים והלייקים שלכם כמו אל הצבא האישי שלכם, או יותר מזה, קבוצת החברים הגדולה    שלכם שתמיד שם להקשיב למה שיש לכם להגיד. למעשה, הם יספרו לאחרים עליכם, וכך יגדילו את התנועה לעמוד  האינסטגרם או לאתר שלכם, במידה ויש לכם אתר המקושר בתיאור החשבון שלכם כמובן.

בדרך זו למעשה, מספר העוקבים ומספר הלייקים ישפיעו אחד על השני. ראשית, אם הצלחתם ליצור פוסט מעניין     שיגרוף כמה מאות לייקים – גם אם לחשבון שלכם ישנם רק כמאה עוקבים – תהיו בטוחים שמרבית האנשים שאהבו   את הפוסט יתחילו לעקוב אחריכם לאחר מכן.

למה? כי הם יירצו לראות יותר מהפוסטים והרעיונות שלכם – וזו הסיבה שאסור לכם לעצור בפוסט מצוין אחד. בין אם אתם קונים לייקים ועוקבים ובין אם לא, אתם חייבים להיות עקביים כשזה מגיע לחשבון האינסטגרם שלכם. עליכם     לפרסם פוסטים כמעט מידי יום ולשמור על בסיס המעריצים שלכם עסוק אם אתם לא רוצים להפסיד את העוקבים      שעבדתם כל כך קשה להשיג.

מצד השני, כמות גדולה של עוקבים תגדיל את מספר הלייקים שיהיו לפוסטים שלכם, למשל, פוסט עם הרבה לייקים   יגרום לאנשים נוספים לעקוב אחריכם, ומטבע הדברים, הם יתחילו לאהוב גם את הפוסטים הישנים והחדשים שלכם.

היתרונות בקניית עוקבים באינסטגרם

 

כאשר אתם קונים לייקים ועוקבים, אתם למעשה מקבלים הצצה למאחורי הקלעים של התהילה. לאחר הקנייה, אתם  תבורכו בכמה מאות של עוקבים ובלייקים שנראה שלעולם לא יפסיקו להגיע.

אך כמו שהזכרנו לפני, העבודה הקשה לא מסתיימת כאן – זה נהיה אפילו קשה יותר. על מנת למשוך ולעניין את כל   העוקבים החדשים, תצטרכו להיות יותר עקביים בפרסום תמונות ועדכונים בעמוד שלכם.

 

ובכן, קניית לייקים ועוקבים זה קל – אך תחזוק וטיפוח בסיס המשתמשים החדש קשה באותה מידה כמו להגיע למאה העוקבים הראשונים שלכם. אולם, לקניית הלייקים והעוקבים נלווים גם מספר יתרונות שאפילו יקלו עליכם לצבור        לייקים ועוקבים נוספים. בואו נראה איך כל זה עובד!

פרסום מהיר

 

כמובן, כמו שאתם כבר יודעים, קניית עוקבים באינסטגרם תשדרג את הפופולריות שלכם – ופופולריות זה      הדבר החשוב ביותר כשמדובר באינסטגרם. כמובן שעם רמת פרסות גבוהה, מגיע גם הסיכוי שהפוסטים שלכם         יפורסמו מחדש על ידי כמה מהעוקבים שלכם שנהנו מהתוכן.

אתם עשויים למצוא את שם המשתמש שלכם בתיאור של אחד הפוסטים שלכם ששותפו על ידי העוקבים שלכם – מה שאומר שהעוקבים של מי ששיתף את הפוסט שלכם, יקליקו על השם שלכם ויכוונו לחשבון האינסטגרם שלכם, וזה    המקום בו הקסם מתחיל.

אמינות גבוהה

 

אם נמשיך מאותה נקודה, כשאדם מוכוון לחשבון האינסטרגם שלכם, מספר הלייקים והעוקבים שלכם הוא שייקבע אם הם יעקבו אחריכם גם כן או פשוט יעברו הלאה וימשיכו בשלהם.

כאשר אתם קונים לייקים ו/או עוקבים ישנה סבירות גבוהה יותר שכאשר מישהו מוצא את העמוד שלכם, גם אם         במקרה, הוא באמת יישאר שם וגם יעקוב אחריכם. כאשר יש לכם יותר עוקבים גם רמת האמינות שלכם גבוהה יותר – ואנשים נוטים לרב להסתכל רק על מספר העוקבים לפני שמחליטים האם לעקוב אחרי עמוד אינסטגרם מסויים או לא.

 

אותו הכלל תקף כמובן, גם כשזה קשור למותגים או לעסקים, מתשתמים בהחלט יסמכו על מותג בעל מספר גבוה      יותר של לייקים ועוקבים. זו הסיבה שמיד כאשר אתם יוצרים את חשבון האינסטגרם העסקי שלכם. חשוב שתפעלו    מהר בכדי שלא תפסידו עוקבים פוטנציאלים.

העוקבים בתשלום עלולים להיות קצת פחות פעילים ונאמנים לעמוד שלכם מהעוקבים הרגילים שלכם, אך הם בהחלט עוזרים כשזה מגיע לשכנוע עוקבים פוטנציאלים חדשים.

זמן ומאמץ

 

קידום עצמי של עמוד אינסטגרם הוא קשה ביותר. זה עלול לקחת גם שנה להגיע למספר מכובד של עוקבים או לקבל מספיק לייקים שיעזרו לכם להגיע לעוקבים אלו.

צבירת לייקים ועוקבים לא דורש רק זמן – אלא דורש גם הרבה מאמץ. כאשר אתם מקדמים את עצמכם, כל פוסט       שתעלו חייב לעלות במספר הלייקים על הפוסט הקודם. מה שאומר שכל יום תצטרכו להשקיע זמן ולחשוב על דרכים  חדשות לעניין את העוקבים העדכניים שלכם וכמובן גם למשוך עוקבים חדשים.

 

מהצד השני, כאשר אתם קונים לייקים ועוקבים, אתם יכולים לחסוך זמן ומאמץ מיותרים. כמו שהזכרנו לפני כן, זה      יהיה כמו לקבל הצצה למאחורי הקלעים של המופע האהוב עליכם ולצפות בכוכבים מופיעים מקרוב – קניית עוקבים     נותנת לכם את ההזדמנות לשיר בהופעה הרבה לפני שבכלל הלחנתם את השירים שלכם.

יתרה מכך, קידום עצמי יכול להיות לפעמים גם מביך – אם לדוגמא אתם מפסרמים במשך שנה שלמה, תזדקקו ל365 פוסטים בערך שמעבירים את המסר שלכם או מקדמים את העסק או החשבון שלכם, זה די קשה לשמור על יצירתיות כאשר אתם עושים דבר כזה כל יום ביומו.

תדמית מותג משודרגת

 

זה כלל לא משנה אם קניתם את העוקבים שלכם או לא – ככל שיהיו לכם יותר, כך תדמית המותג שלכם תהיה יותר   פופולרית. במקרה של דף עסקי, המוצר או השירות אותו אתם מציעים עשויים להיות באיכות הגבוהה ביותר, אך אם   יש לכם כמות נמוכה של לייקים ועוקבים, אף אחד לא יתעניין אם תגידו שמוצר מסויים הוא המוצר הטוב ביותר שלכם.

 

לעומת זאת, אם למותג שלכם יש אלפי עוקבים, הסבירות שהעוקבים החדשים שלכם יבדקו מה יש לכם להציע להם, או אפילו ירכשו כמה מהמוצרים או השרותים שלכם, גבוהה בהרבה. עוקבים חדשים שהגיעו לדף האינסטגרם שלכם   יבקרו גם באתר או בחנות האינטרנטית שלכם במידה ויראו שיש לכם מספר רב של עוקבים.

ה”טרנד”

 

כאשר דבר מסויים נהייה פופולארי, הוא הופך ל”טרנד” – ואנשים לא רוצים לפספס טרנדים.

לכן, כאשר עמוד אינסטגרם של עסק מסויים בעל כמות לייקים רבה יצוץ באינסטגרם שלהם, הם יהיו מוכרחים לבדוק אותו, למה? מכיוון שהם לא ירשו לעצמם לפספס שום דבר פופולרי. הם אולי אפילו לא יהיו מעוניינים במה שיש לכם   להציע, אך אם עמוד האינסטגרם שלכם פופולרי מספיק, הם ייתנו לו הזדמנות ויאהבו את הפוסטים שלכם.

 

בשורה התחתונה

 

בסופו של דבר, הדברים משפיעים אחד על השני, אם תקנו את העוקבים שלכם, אתם תמשכו עוד עוקבים אחריהם –  כמובן שאותו הדבר תקף גם לגבי לייקים. אם לעמוד האינסטגרם שלכם יש מספר רב של עוקבים ושל לייקים            ששילמתם עבורם, בלי ספק יהיה לכם גם מספר רב של עוקבים נוספים.

כך שאין כל סיבה לראות את זה כרמאות – אתם יכולים להסתכל על קניית לייקים ועוקבים כריצה לתוך ההמון, קפיצה למים העמוקים, זה מה שמקדם את החשבון/העסק שלכם.

 

יתרה מכך, בכך שקניתם עוקבים, אין זה אומר שאתם פופולרים ולא נשאר לכם שום דבר לעשות. כמו שכבר הזכרנו  מספר פעמים, הדבר רק יקל ויקצר את הזמן והמאמץ שעליכם להשקיע בכדי לקבל את 1000 העוקבים הראשונים    שלכם – אך עדיין יהיה עליכם להשקיע זמן ומאמץ במציאת תכנים מעניינים.