הכי הרבה עוקבים באינסטגרם 2015

אם גם אתם שואלים את עצמכם למי יש הכי הרבה עוקבים באינסטגרם 2015, הנה התשובות.

 

לשחקנית ולזמרת המפורסמת אריאנה גרנדה שהחלה את דרכה בסדרה הפופולארית ויסטוריוס יש לא פחות מ– 44.6 מליון עוקבים ברשת החברתית אינסטגרם וזה נכון כמובן לשנת 2015. היום יש לה עוד כמה מליונים של עוקבים. לזמרת ולשחקנית המפורסמת שכיכבה לראשונה במכשפים מוויברלי פלייס, הסדרה המבוקשת של ערוץ דיסני עם כמעט 46 מליון עוקבים מרחבי העולם. כן זו אותה אחת שהייתה בת הזוג של הזמר אליל הנוער הלא הוא ג’סטין ביבר. כמובן שמלכת האינסטגרם היא לא אחרת מאחת הזמרות המובילות והמצליחות בעשור האחרון ביונסה עם לא פחות מ-48 מליון עוקבים. כוכבת נוספת בעולם הדוגמנות וגם אשת עסקים מוערכת היא לא אחרת מקים קרדישאן עם 48 מליון עוקבים. במקום הראשון

בשנת 2015 עם קרוב ל– 50 מליון עוקבים היא הזמרת טיילור סוויפט. הזמרת זכתה בעשרות פרסים כמו פרסי בילבורד, פרסי גראמי ופרסים נוספים מעולם המוזיקה האמריקאית.

 

אם  גם אתם רוצים להגדיל את כמות העוקבים שלכם, כמובן שיהיה לכם לא פשוט להגיע לכזו כמות של עוקבים אם בכלל אפשרי אתם צריכים לעשות כמה דברים שפשוט יעזרו לכם.

 

  1. לעקוב אחרי מפורסמים או פרופילים פעילים מאוד עם כמות גדולה של עוקבים אלו לא חייבים דווקא המפורסמים שציינו לעיל, אלא פשוט אנשים מוערכים שגם מעניינים אתכם. ברגע שתתחילו לעקוב אחרי פרופילים עם הרבה עוקבים, גם יכול להיות שהם בעצמם יעקבו אחריכם מסיבות שיווקים וגם אנשים אחרים שעוקבים אחריהם יעקבו אחריכם.
  2. השקיעו בתיוגים שלכם אחרי שהתחלתם לעקוב אחרי פרופילים עם הרבה עוקבים בין אם זה שף מפורסם, זמר שכולם אוהבים, צלם מוכשר ומצלם בעלי חיים מוזרים בכל העולם או מותג אופנה ידוע, פשוט תתחילו לשים לב להשאטגים שמועלים בתמונות ולחקות אותם.
  3. ספרו סיפור באמצעות התמונות אל תשכחו שהרשת החברתית אינסטגרם התחילה בכלל ממקום אותנטי ולכן אנשים כן מעריכים תמונות מושקעות, יצירתיות ומגניבות שהם קצת מעבר לשקיעה בים…

  ')}