הרבה עוקבים באינסטגרם 2015

אם גם אתם שואלים את עצמכם למי יש הכי הרבה עוקבים באינסטגרם 2015 וגם לשנים 2016 ו-2017 אז הנה כמה מהמפורסמים של הרשת החברתית הפופולארית השנייה בגודלה אחרי פייסבוק אינסטגרם. לדמי לובטו יש למשל 20.5 מליון עוקבים, קורטני קרדישאן עם 22.1 מליון עוקבים, לאונל מסי עם 22.4 מליון עוקבים ודווין ג’ונסון עם 23.6 מליון עוקבים. אם עוזבים את הכוכבים האירופאים והאמריקאים בצד וחוזרים קצת למולדת שלנו, לגל גדול יש יותר 2.4 עוקבים ולבר רפאלי 2.3 מליון עוקבים.גם לעדי הימלבלוי, אסי עזר ואביבית בר זוהר יש לא מעט עוקבים אמנם לא במליונים אבל בהחלט בכמה עשרות אלפים לכל אחד מהם. אבל אין ספק שמי ששוברת את קופת העוקבים היא הזמרת המפורסמת ביונסה עם לא פחות מ– 42.8 עוקבים שעולים כמובן בכל יום. גם לסלינה גומז, טיילור סוויפט וג’ניפר לופז יש מליונים על גבי מליונים של עוקבים.

 

אז נכון שאף אחד מאיתנו לא ממש יכול להגיע לכמות כזו, כי כמות העוקבים של אותם אנשים היא מעצם העובדה שהם סלבריטאים, אנשי ציבור והם מעניינים את כולנו.

 

מעניין אותנו לדעת מה הם לובשים, לאן הם הולכים, עם מי הם יוצאים, היכן הם מופיעים וזו הסיבה שיש להם כל כך הרבה עוקבים בשנת 2015, 2016 ו-2017. אבל מה שכן אפשר לעשות זה אומנם לא לחיות את החיים שלהם אבל להבין מה הם עושים נכון באינטסגרם שמעודד את העלייה המתמדת בכמות העוקבים שלהם והנה כמה דוגמאות…

 

  1. הם בוחרים את ההאשטגים שלהם בחוכמה ובקפידה עשו זאת גם, שלבו האשטגים שקשורים מצד אחד לתמונה שאתם מעלים ומצד שני יש להם הרבה משתמשים. האשטגים פופולאריים ללא ספק יעלו את כמות העוקבים שלכם.
  2. הם בוחרים תמונות מעניינות תעשו אותו דבר. אמנם זה נכון שיותר מעניין לשמוע על העובדה שבר רפאלי בהריון מאשר מישהו לא מפורסם, אבל כן יש המון דרכים שבאמצעותן אתם יכולים לשמור על עניין בפרופיל האינטסגרם שלכם ואחת מהן היא לבחור את התמונות שלכם בקפידה רבה.

')}