השג עוקבים באינסטגרם בחינם

אנחנו יודעים שיש טון של עסקים ואנשים מוצללים וחשודים שם בחוץ. אנשים אלה מנסים לטעון כי הם יכולים להביא לך עוקבים לאינסטגרם בחינם.

אנשים אלה נכנסים לתוך קבוצות בפייסבוק. הם ישלחו לך הודעות לאינסטגרם ויעשו כל שביכולתם כדי לאתר אותך. הם מנסים לשכנע אותך כי עם מערכת הקסם שלהם או "שיטות בטוחות לחלוטין" הם יכולים להביא לך מאות אלפי עוקבים באינסטגרם בחינם (או עבור קצת מזומנים).

מתוך כל העסקים והאנשים שפגשנו שמקדמים את ההצעה המדהימה הזו, כ -99.9% מהם רמאים מעולים.

באמצעות השירותים שלהם בכדי לקבל עוקבים בחינם זה מסוכן, וזה יכול גם להוביל לכך שחשבון האינסטגרם שלך יהיה מושבת באופן זמני או גרוע יותר – לצמיתות.

החדשות הטובות הן כי אתה לא צריך להשתמש בכל השירותים האלה בסתר בכדי לקבל הרבה עוקבים חדשים באינסטגרם בחינם. יש למעשה לא מעט דרכים שבהן אתה יכול להרוויח עוקבים באינסטגרם בחינם. כל זה יכול להיעשות לבד, ללא עזרה של כל  אותם אנשים מפוקפקים.

תן לנו לשתף אותך ב- 5 דרכים ייחודיות שאתה יכול ללכוד את תשומת הלב של עוקבי אינסטגרם חדשים בחינם.

 

  • שנה את ההשטאגים שלך

 

אם לא שינית את ההשטאגים שלך בזמן, ייתכן שתבחין כי אתה צובר פחות עוקבים ממה שאתה בדרך כלל צובר, בכל פעם שאתה מעלה פוסט.

הסיבה לכך היא שאתה משתף את תוכן האינסטגרם שלך עם אותו קהל שוב ושוב. אם אתה רוצה לקבל עוקבים חדשים בחינם, הדרך המהירה ביותר לעשות זאת היא על ידי שינוי מוחלט של רשימות ההאשטאגים שלך באינסטגרם. כמו כן, נסה להתנסות עם השטאגים של קהילות אחרות.

 

  • העלה יותר פוסטים לאינסטגרם

 

אולי שמתם לב שבכל פעם שאתה מפרסם משהו חדש לרשת שלך באינסטגרם גורם לך להרוויח עוד כמה עוקבים. דרך קלה להשיג עוקבי אינסטגרם בחינם היא לעלות פוסטים לאינסטגרם שלך בתדירות גבוהה יותר.

עם שילוב של השטאגים חדשים ופרסום יותר מפעם אחת ביום לעמוד שלך, אתה עשוי לגלות שאתה מרוויח הרבה עוקבים חדשים באינסטגרם. והקטע הכי טוב? זה לא עולה לך כלום! יססס!

 

  • העלה פוסטים לקבוצות פייסבוק שעוסקות באינסטגרם

 

אתה כנראה אף פעם לא חשבת שאתה יכול לקבל עוקבים לאינסטגרם בחינם דרך הפייסבוק? אז אנחנו שמחים לבשר לך שאתה לגמרי יכול!

יש מחלקה שלמה של קבוצות פייסבוק ממוקדות אינסטגרם (ואפילו קבוצות עם נושאים ספציפיים כמו חשבונות אינסטגרם לתיירות) שאתה יכול להצטרף אליהם. השתמש בקבוצות אלה כדי לפגוש אנשים אחרים באינסטגרם עם נישה דומה לך.

אתה יכול להכיר חברים חדשים, לקבל חבורה של עוקבי אינסטגרם בחינם. אתה אפילו יכול לקבל תמיכה ועצות של אינסטגרמים אחרים בכל פעם שיש לך שאלה לגבי שיווק באינסטגרם.

עבור אל סרגל החיפוש בפייסבוק או חפש דרך קבוצות. השתמש במונח "אינסטגרם"  ואתה בטוח תמצא קבוצה גדולה להצטרף אליה.

 

  • השג שיתוף ממשפיעי אינסטגרם

 

שמעת על חשבונות אינסטגרם משפיעים? אלה בדרך כלל חשבונות עם הרבה מאוד עוקבים אשר כולם מתעסקים בנישה מסוימת כמו נסיעה או אמנות וכו'. הם יכולים לשתף תוכן של חשבונות אינסטגרם אחרים, וזה גורם לכך שבדרך כלל תרוויח המון עוקבים חדשים (וממוקדים לנישה שלך) בתהליך.

 

  • השתתף בפוסטים של חשבונות אינסטגרם עם פחות עוקבים משלך

 

כולנו כבר יודעים כי חשוב לעסוק עם חשבונות אחרים אשר משתמשים באותם השטאגים כמוך. אבל דבר אחד שאיש אינו מדבר עליו הוא זה. זה באמת קשה לגרום לאנשים לעקוב אחריך באמצעות אסטרטגיה זו, אם האנשים שאתה מעורב ומגיב להם יש הרבה יותר עוקבים מאשר לך יש.

זה הרבה יותר סביר שתוכל להרוויח עוקבי אינסטגרם בחינם באמצעות אסטרטגיית המעורבות. לדוגמה, השארת סימוני 'לייק' ותגובות על תוכן של אנשים אחרים, אם משתמשים אלה בעלי מספר עוקבים נמוך יותר משלך.

באופן אידיאלי, אתה צריך לנסות ולהשאיר הערות מקוריות על פוסטים של משתמשי אינסטגרם שיש להם תחומי עניין דומים לתוכן שאתה משתף. אתה יכול למצוא את האנשים האלה באמצעות השטאגים או שאתה יכול להיות סופר ערמומי ולראות מי עוקב אחר המתחרים שלך באינסטגרם.

וזהו יש לך את זה! עכשיו אתה יודע כמה טכניקות בהן ניתן להשתמש כדי לקבל עוקבים חדשים בחינם.

מתרגש? אנו מקווים שכן.

אז, רק תזכורת קטנה בשבילך לפני שאתה רץ להשיג עוקבים חדשים באינסטגרם, כמות העוקבים שלך לא קובעת את ה- 'איכות' של המוצרים שלך. זה גם לא מראה כמה מדהים אתה כאדם.

גם אם יש לך עוקב אחד או מיליון עוקבים, אתה אדם מדהים. אנחנו יודעים שאתה יכול לעשות דברים גדולים!

לקבל עוקבים בחינם