טל פרידמן אינסטגרם – איך תמונות יכולות לאפשר לנו לשפר את התדמית שלנו?

מי לא מכיר את טל פרידמן? טל פרידמן הוא אחד השחקנים והקומיקאים הכי מצליחים בארץ בשנים האחרונות ולמעשה מאז ומעולם. פרידמן שיחק דמויות רבות והוא מוכר במיוחד מהתכנית ארץ נהדרת בה הוא אחד הכוכבים המרכזיים. טל פרידמן מנהל חשבון אינטסרגם מצליח מאוד ויש לו מאות אלפי עוקבים שעוקבים בשקיקה אחר כל תמונה שהוא מפרסם בחשבון זה. טל פרידמן אינסטגרם זה שם נרדף להצלחה ולדרך בה תמונה אחת יכולה לומר המון דברים שונים ומעניינים. אם גם אנחנו רוצים לנהל חשבון אינסטרגם מצליח כדאי לנו להשקיע בתמונות שאנחנו מעלים לחשבון. תמונות שמפרסמים ברשתות החברתיות יכולות לאפשר לנו לשפר את התדמית האישית שלנו ולהפתיע אנשים מהסביבה הקרובה והסביבה הרחוקה יותר שלנו.

טל פרידמן אינסטגרם – האם לכל אחד כדאי לנהל חשבון אינסטגרם?

טל פרידמן אינסטגרם זה דוגמא לדרך בה אמן גדול מנהל חשבון מצליח מאוד ברשת החברתית. למעשה גם אם אנחנו לא מאוד מפורסמים כדאי לנו מאוד לנהל חשבון אינסטרגם. לכל אחד כדאי לנהל חשבון אינסטרגם כי ניהול חשבון ברשתות החברתיות יכול לאפשר לנו לשפר מאוד את הדרך שבה אנשים מתייחסים אלינו ועושים אתנו עסקים. למעשה לא רק אנשים פרטיים מנהלים חשבונות ברשתות החברתיות אלא גם הרבה מאוד חברות עסקיות. אם אנחנו רוצים שהעסק שלנו יהיה מצליח יותר כדאי לנו להתחיל לשווק אותו גם ברשתות החברתיות ובמיוחד באינסטרגם.

טל פרידמן אינסטגרם – האם גם לנו כדאי לנהל חשבון אינסטגרם?

טל פרידמן אינסטגרם והרשתות החברתיות מראים לנו כיצד כוח ההמונים יכול לתרום להצלחה של איש בודד. הרשתות החברתיות הן רשתות בהן ההמון קובע מי יהיה מצליח ואהוב כמו טל פרידמן ומי לא. האם גם לנו כדאי לנהל חשבון אינסטרגם? התשובה לכך היא בהחלט כן. כדאי לכל אחד מאתנו לנהל חשבון בכל אחת מהרשתות החברתיות. כאשר אנחנו מנהלים חשבונות ברשתות החברתיות אנחנו יכולים לקבל הזדמנות ליצור קשר אמתי ובלתי אמצעי עם אנשים. קשר זה יכול לאפשר לנו להצליח יותר מבחינה עסקית ומבחינה אישית. כל אדם פרטי וכל בעל עסק חייב לנהל חשבונות ברשתות החברתיות כי הרשתות החברתיות הן למעשה כרטיס הביקור שלנו בעולם בו כולנו חיים. ככל שיהיו לנו יותר חשבונות ברשתות החברתיות כך נוכל ליצור רושם ראשוני חיובי יותר על אנשים שונים שנכיר ונוכל גם לזכות להכיר אנשים רבים יותר.

טל פרידמן אינסטגרם ')}