שמחים להיות החברה הוותיקה והגדולה בתחום משנת 2008!! לקוחות חדשים שימו לב! על כל רכישת עוקבים איכותים באינסטגרם מקבלים 10% בונוס מסה"כ הרכישה שתבצעו! לשאולות WhatsApp 0522221761

יוטיוברים

אם גם אתם שואלים את עצמכם מה זה יוטיוברים , הפוסט הבא בדיוק בשבילכם. אז יוטיובר, כשמו כן הוא, זה יכול להיות כל אדם מן השורה אשר מנהל ומעלה סרטונים לרשת החברתית יוטיוב בגדול לרוב על בסיס ערוץ ששייך לו.

בעוד אנשים רבים חושבים כי יוטיוברים יכולים להיות רק מפורסמים או סלבריטאים כמו דוגמנים, שחקנים וזמרים, האמת שגם אתם יכולים.

 

למעשה, כל אחד ואחת מכם יכול להיות יוטיובר ואפילו בסופו של דבר אחרי הקמת ערוץ והעלאת סרטונים גם להצליח, לצבור עוד ועוד צפיות לסרטונים שלו ואולי גם לעשות מזה כסף, סוג של הכנסה פסיבית.

 

ערוץ היוטיוב שלכם יכול לעסוק בכל תחום שהוא בין אם זה ספורט, אוכל, מוזיקה, בעלי חיים, אמנות, מתיחות וסרטונים מצחיקים, כישרון אחר שיש לכם ואתם רוצים לחשוף ועוד. כאמור, אם תצליחו לבנות ערוץ שיקבל ויזכה לחשיפה גבוהה כלומר: הרבה צפיות, הרבה שיתופים, הרבה לייקים, גישה לאתר אינטרנט ולרשתות חברתיות נוספות כמו למשל פייסבוק, תוכלו לייצר קשרים עם חברות פרסום וחברות שרוצות למנף את עצמן דרך פרסומות, ולעשות מהסרטונים שלכם גם כסף.

 

הנה כמה יוטיוברים ששווה ללמוד מהם משהו

אז אם בוחנים את היוטיוברים הישראלים שיש להם ערוצים מעולים שכבשו את הרשת ואת הגולשים אלו הם נועה פילטר שמעלה לערוץ היוטיוב שלה סרטונים מצחיקים וזוכה לתגובות מדהימות, אשלי וקסמן בקשי שהיא אחת המאפרות הכי מוכשרות שיש ביוטיוב, מיטל שמנהלת ערוץ הנקרא Beautyxvlogstyle, מאי רפאל – ילדה בת 16 שיש לה ערוץ שבני נוער רבים מעריצים ומדברת על כל מיני נושאים מצחיקים ומעניינים, ערוץ הדובים – אלדר ועדן שנחשבים גם הם ליוצרים מצחיקים במיוחד, עדן ביטון, בן בק ועוד ועוד… אם נחשוף כמה יוטיוברים מחו״ל נגיע כמובן לג’סטין ביבר, מישל פאן, Good Mythical Morning, The Slow Mo Guys, TED,BIG THINK ועוד ועוד.

 

תתפלאו אולי לגלות שהיום יש אפילו מנהלי סוכנות ליוטיוברים שטוענים כי אין ספק ששם נמצא העולם הבא שלנו. אז נכון, זה לא מתאים לכל קהלי היעד, אבל אם מדובר בבני נוער בעיקר, מדובר בפריצת דרך מטורפת.

אם בעולם מדובר בתופעה שמתפתחת על פני 6 שנים, בארץ מדובר רק בטרנד חדש יחסית. את השינוי אפשר לראות בקמפייניים פרסומיים של מותגים וחברות גדולות שמחליטות לאט לאט לקחת יוטיוברים ולא שחקנים מוכרים.

 

אין בכלל ספק כי אנשים רבים צורכים באופן כזה את התוכן שלהם ומקבלים מענה מצוין. יש ברשת החברתית יוטיוב כל מיני סוגים של יוטיובירים: מצחיקים, גיימרים, כאשר שעושים כל מיני פרודיות ואת אלה שיש להם תחביב או אפילו מקצוע ולוקחים את זה לכיוון כזה.

 

כמובן, שאי אפשר מראש לדעת מה יקרה עם יוטיובר שמתחיל את דרכו אבל יש היום ערוצים שמחזיקים באלפי מנויים ועושים סכומים די מטורפים, אלפי שקלים בחודש. היתרון בזה הוא שבשונה מקמפיין פרסומי בטלוויזיה שעולה ויורד, ביוטיוב זה נשאר לנצח. אותם יוטיוברים מצליחים מביאים את הקהל, ממגנטים אותו וזה לא עולה כל כך הרבה כסף כמו להפיק פרסומת בטלוויזיהה למשל.

 

מה צריך בשביל להיות יוטיובר מצליח?

ובכן הנתונים כמובן מדברים בעד עצמם. מי שבאמת רוצה להצליח צריך כל הזמן להמציא את עצמו מחדש כמו בכל תחום ובכל עסק. זה משהו שצריך לקחת ברצינות אלא אם כן לוקחים את זה בתור תחביב. אז צריך תכנים חדשים, דברים שיעניינו את הקהל שלכם. בנוסף, יוטיובר מצליח הוא יוטיוב שנגיש לקהל שלו, נותן לאנשים שעוקבים אחריו אפשרות ״לגעת״, ״לדבר״ לעקוב באמת ולא רק לצפות. יש כאן כוח אדיר והשפעה מאוד גדולה בגלל שמדובר בסרטון ובמשהו שהוא מתמשך ונשאר ולא כמו תמונה או פוסט שרואים, קוראים וזה נעלם.

 

עם הזמן, התופעה מתרחבת, זה עובר גם לעולם המבוגרים ולכן מי שרוצה לשנות כיוון, חושב שיש לו משהו מעניין שהוא יכול לתרום לקהילת היוטיוב, שם נמצאת הדרך לעשות זאת, רק חשוב לחשוב על כל הפרטים ולתכנן את זה לפני, אולי אפילו להיעזר בחברה שפולטת כשרונות כאלה לרשת.

https://www.youtube.com/watch?v=EEu4CDHd-Ec