יעל גולדמן אינסטגרם – ומשיכת תשומת לב

יעל גולדמן נמצאת כבר שנים רבות במרכז הבמה של עולם הבידור בישראל. כמגישה, דוגמנית ואישה רבת כישרונות יעל צריכה כל הזמן להתמודד עם כך שאנשים רבים צופים בה ורואים בה דוגמא. יעל מנהלת את אחד מחשבונות האינסטרגם הכי פופולאריים במדינה ויש לה עוקבים רבים. המטרה של יעל גולדמן אינסטגרם ושל ניהול החשבון הפופולארי שלה ברשת החברתית היא משיכת תשומת לב. כאשר אנחנו מושכים את תשומת הלב אלינו דרך הרשתות החברתיות אנחנו יכולים ליהנות מתדמית צעירה ועדכנית יותר. לא כל מי שמעלה תמונות לרשתות החברתיות יכול להפוך להיות מוביל דעת קהל או אדם שיש לו עוקבים רבים. יעל גולדמן יודעת לנהל את החשבונות שלה ברשתות החברתיות באופן שגורם לה להיראות יפה ורלוונטית יותר מתמיד.

יעל גולדמן אינסטגרם – והגברת הפופולאריות שלנו

יעל גולדמן אינסטגרם יכולה לאפשר לכל אחד מאתנו לראות איך על ידי ניהול חשבון ברשתות החברתיות אנחנו יכולים להגביר את הפופולאריות האישית שלנו. אם אנחנו רוצים להיות מקובלים יותר מבחינה חברתית כדאי לנו לנהל חשבונות ברשתות החברתיות. סוד ההצלחה לניהול חשבונות פופולאריים ברשתות החברתיות הוא שכאשר אנחנו מעלים תמונות לחשבון שלנו אנחנו צריכים לדאוג שהן יהיו תמונות מצחיקות, אופנתיות, מעניינות, בעלות משמעות וערך כך שלמי שצופה בהן יהיה בהן כמה שיותר עניין והסקרנות האישית שלו תתעורר. ניהול חשבונות מסוג זה יכול לאפשר לנו להעשיר את הקשרים החברתיים שלנו וגם להצליח יותר במקום העבודה שלנו.

יעל גולדמן אינסטגרם – ויצירת קשרים חדשים

יעל גולדמן אינסטגרם היא רק דוגמא אחת מני רבות לדרך בה ניהול חשבון אינסטרגם פעיל ואהוב יכול לאפשר לנו ליצור קשרים חדשים. אם אנחנו רוצים ליצור קשרים אישיים חדשים או קשרים חדשים של שיתוף פעולה בתחום העיסוק שלנו כדאי לנו לנהל חשבון אינסטרגם איכותי. אנחנו יכולים להפוך את החשבון האישי שלנו לחשבון הרבה יותר פופולארי ואיכותי על ידי כך שנבחר לנהל אותו בעזרת תמונות מושכות ואסתטיות. כדאי לנו לחשוב פעמיים לפני כל תמונה שאנחנו מעלים לאינטרנט כי עלינו לקחת בחשבון שמרגע שהעלינו אותה אלפי ואפילו מיליוני אנשים יוכלו להיחשף אליה והשליטה שלנו עליה תיגמר. חשוב שנבחר לפרסם תמונות שאנחנו מרגישים בנוח שאנשים אחרים יראו אותן ושאנחנו מתחברים אליהן באופן אישי. מומלץ גם לפרסם תמונות שאנשים יוכלו לזכור אותן כי הן מיוחדות יותר או כי יש בהן מאפיינים מיוחדים.

יעל גולדמן אינסטגרם ')}