שמחים להיות החברה הוותיקה והגדולה בתחום משנת 2008!! לקוחות חדשים שימו לב! על כל רכישת עוקבים איכותים באינסטגרם מקבלים 10% בונוס מסה"כ הרכישה שתבצעו! לשאולות WhatsApp 0522221761

כיצד להגן על חשבון האינסטגרם מפני פריצה

לאור מתקפות רבות על אינסטגרם לאחרונה, הרבה אנשים חושבים אך אפשר להגן אל החשבון כדי לא להיות הקורבן הבא,אם החשבון שלך נפרץ זה בהחלט מצב מלחיץ,במיוחד אם אתה עסק שמשתמש באינסטגרם כדי לייצר מכירות/לידים.

אז מה אתה יכול לעשות כדאי להגן על החשבון אינסטגרם שלך? בדיון הזה אנו נתווה 5 אסטרטגיות חשובות כדי לשמור על איך לאבטח את החשבון שלך מפני פריצות של ההאקרים.

מאות חשבונות אינסטגרם נפרצו באוגוסט.

ב-13 באוגוסט פרסם מאשבל מאמר המפרט כיצד מאות חשבונות אינסטגרם נפרצו מתחילת החודש

על פי המאמר, משתמשים במדינות רבות חוו את אותו מקרה מוזר: הם היו מנותקים מ- האינסטגרם, שמות המשתמשים שלהם ותמונות הפרופיל שלהם השתנו, ופרטי הקשר המקושרים לחשבון שלהם שונו לכתובת דוא"ל רוסית.

ובעוד אינסטגרם הגיבה במהירות שהם הם לא הבחינו בעלייה בכמות הפריצות באוגוסט, חיפוש מהיר בטוויטר עבור "אינסטגרם חשבונות פרוצים" גילה שמאות משתמשי אינסטגרם מתלוניים כי הם החשבונות שלהם נחסמו.

 

פעולה זו גרמה לאינסטגרם לפרסם מאמר למחרת היום, תוך הכרה בטענות והגיבה בהצעת עצות למשתמשים שניזקו לגבי אופן שחזור החשבונות שלהם (אם החשבון שלך נפרץ, מומלץ לבדוק את מדריך האינסטגרם שלנו בהקדם האפשרי).

למרות שאנחנו עדיין לא בטוחים כיצד פרצות אלו התרחשו, זה כנראה זמן טוב לבדוק את האבטחה של חשבון האינסטגרם שלך. להלן 5 טיפים להגנה על חשבון האינסטגרם שלך מפני פריצה:

 

# 1: בחר סיסמה חזקה

הטיפ הכי צפוי ברשימה הוא גם הכי חשוב.

אחת הדרכים הנפוצות ביותר לפרוץ את החשבון שלנו על ידי האקרים היא על ידי ניחוש סיסמאות או באמצעות סיסמאות ישנות שנפלו לניסיונות דיוג(אנו ממליצים להשתמש בכלי ללא תשלום "האם נפרצתי?", כדי לבדוק אם כל הסיסמאות שלך נגנבו).

יש חשיבות של סיסמה חזקה ומורכבת וזו הדרך הבטוחה להגן על החשבון שלכם.

בעוד ש- אינסטגרם ממליצה להשתמש ב"שילוב של לפחות שישה מספרים, אותיות וסימני פיסוק", רוב מומחי האבטחה מציעים אורך סיסמה מינימלי של 8 תווים.

 

אתה צריך גם לשקול לעדכן את הסיסמה שלך באופן קבוע – לפחות פעם או פעמיים בשנה על פי רוב המומחים. ייתכן שתרצה גם להשתמש במנהל סיסמאות כדי לעקוב אחר הסיסמאות שלך ולנהל אותן.

 

# 2: הפעל אימות מתקדם באמצעות שני גורמים

כמעט כל היישומים הגדולים מספקים כעת צורה של אימות דו-שלבי, וזה כולל את אינסטגרם.

עם אימות של שני גורמים, בכל פעם שתיכנס לאינסטגרם ממכשיר לא מזוהה, תתבקש להזין קוד אבטחה של SMS, יחד עם שם המשתמש והסיסמה שלך. זה יכול לעזור לסכל כל ניסיון של האקרים להיכנס לחשבון שלך ולשנות את פרטי הקשר שלך.

כדי להפעיל אימות של שני גורמים, עבור אל פרופיל האינסטגרם שלך ולחץ על לחצן ההגדרות. לאחר מכן גלול כלפי מטה והקש על אימות דו-פקטורי.

הקש על המחוון למצב "מופעל".

אם לחשבון שלך אין מספר טלפון מאושר, תתבקש להזין אותו. לאחר הזנת מספר הטלפון שלך, הקש על הלחצן הבא.

כעת, כאשר אתה נכנס לחשבון האינסטגרם שלך ממכשיר לא מוכר, תתבקש להזין קוד אבטחה שתקבל באמצעות SMS.

 

# 3: ודא שחשבון הדוא"ל שלך הוא מאובטח

הדוא"ל שלך הוא קצת כמו שער החשבונות המקוונים שלך – אם למישהו יש גישה אליו, יש לו גישה לכול המידע שלך … אז ודא שזה מאובטח!

לרוב ספקי הדוא"ל יש מערכות שחסמות ניסיונות כניסה לא רצויים מציעים אמצעי אבטחה כמו הצפנת דוא"ל ואימות שני גורמים. אם אתה באמת רוצה לשמור על חשבון האינסטגרם שלך בטוח, אתה צריך לוודא שחשבון הדוא"ל שלך מאובטח במידה שווה.

 

# 4: בטל גישה אפליקציות חשודות של צד שלישי

אחד מעצות האבטחה האחרונות של אינסטגרם הוא לבטל גישה לכל "אפליקציות של צד שלישי חשודות". ביסודו של דבר, המשמעות היא שכל אתרי אינטרנט או אפליקציות שאינם תואמים להנחיות הקהילה או לתנאי השימוש של אינסטגרם (כולל יישומי בוט אשר פועלים על פי חשבונות אחרים בשמך).

כדי לנהל את היישומים של צד שלישי, פתח את פרופיל האינסטגרם במחשב השולחני שלך, לחץ על הלחצן הגדרות ולאחר מכן לחץ על "יישומים מורשים".

כאן תמצא רשימה של אפליקציות שהרשאת לגשת לפרופיל ולפרטי החשבון שלך. אם אתה מבחין במשהו מוזר, תוכל ללחוץ בקלות על ביטול גישה לאפליקציה של צד שלישי על ידי לחיצה על הלחצן בטל גישה.

תזכורת: כחברים מהימנים של תוכנית השותפים של אינסטגרם, מה שאנחנו אומרים זה 100% בטוח לשימוש! אם יש לך שאלות בנוגע למדיניות הפרטיות שלנו, אנא אל תהסס לשלוח לנו דוא"ל.

 

# 5: עצות אבטחה נוספות

למרות שהטיפים שלמעלה צריכים להספיק כדי לשמור על אבטחת החשבון שלך, הנה כמה דרכים נוספות לשיפור אבטחת החשבון.

הראשונה היא לזכור להתנתק מהחשבון בכל פעם שאתה משתמש במחשב משותף או בטלפון. ואם אתה נכנס לתוך אינסטגרם ממחשב ציבורי, הקפד לא לסמן ויי בתיבה "זכור אותי", מכיוון זה ישמור אותך מחובר גם לאחר סגירת הדפדפן.

השנייה היא לא לתת את הסיסמה שלך למישהו שאתה לא מכיר או ללא יחסי אמון. זה ברור למדי, אבל אחת הדרכים הנפוצות ביותר של האקרים לקבל גישה לחשבונות של אנשים היא באמצעות "התחזות".

איך התקפות פישינג עובדות-האקרים ישלחו אליך דוא"ל המכיל קישור לדף כניסה מזויף של אינסטגרם. כאשר אתה מתחבר עם הדוא"ל והסיסמה שלך, הם מקבלים את האישורים שלך.

כדי למנוע זאת, ודא שיש לך שני אמצעי אימות מופעלים תמיד ותודא את הלגיטימיות של הודעות דוא"ל שאתה מקבל.

בתקופה האחרונה יש מכת פריצות באינסטגרם לכן, זה חשוב מאוד שתינקוט את הצעדים הנכונים כדי לאבטח את החשבון שלך ולהגן על עצמך מפני האקרים. ספר לנו אם יש לך אסטרטגיות אחרות כדי לשמור על בטיחות החשבון שלך!

אינסטגרם