כלים באינסטגרם שחובה להשתמש בהם

אינסטגרם הפכה כיום לפלטפורמת שיתוף תמונות מאוד פופולארית עם מעל ל- 150 מיליון משתמשים ו- 16 מיליון תמונות ששותפו. היא לא משכה רק משתמשים פרטיים אלא גם ארגונים עסקיים, בעלי עסקים ולמעשה גרמה למשווקים לחשוב מחדש על האסטרטגיות שלהם.

לפי גוגל טרנדס, העוצמה של החיפושים של אינסטגרם גדלה מאוד והטרנד הזה מצופה להימשך גם השנה.

יכול להיות ששיתוף תמונות באינסטגרם מספיק לחלק מכם אך ישנם כלים שאתם יכולים להשתמש בהם כדי למשוך יותר אנשים למותג שלכם ולהמיר אותם ללקוחות או צרכנים.

Statigr.am

כלי הניהול הזה המבוסס על הרשת מציע הרבה פונקציות המאפשרות למשתמשים אינטרקציה יותר טובה עם התכנים השונים בפלטפורמת האינסטגרם.

יש לו צופה המאפשר לך לראות את העדכונים שלך והאנשים הקשורים אליך, נותן לך להוסיף או להסיר עוקבים חדשים או לעשות פעולות אחרות על תמונות/ סרטונים כמו לאהוב, לשתף, להגיב או לפרסמם מחדש.

אזור הסטטיסטיקות נותן לך לצפות במצב של התוכן הפופולארי ביותר, כמה נגיש התוכן שלך ומספר העוקבים שלך.

פונקציות הקידום מאפשרות למשתמשי אינסטגרם לקדם את החשבון שלהם אפילו לאנשים שלא משתמשים בפלטפורמה. זה מאפשר למי שלא משתמש באינסטגרם לצפות בתמונות ולהגיב עליהן בפייסבוק. נוסף לכך, זה מאפשר התקנה של אפליקציה בפייסבוק מ statig.ram להציג תמונות בכרטיסיה נפרדת או ליצור גלריית תמונות היכולה להיכלל בבלוג או באתר.

בינתיים, תכונת הניהול, מאפשרת למשתמשים אינטראקציה עם התגובות החדשות ביותר על פרסומים שונים בפלטפורמה.

רפוסט (Repost)

רפוסט היא אפליקציה בנייד המתאימה למכשירי אנדרואיד ו- iOS. היא מאפשרת למשתמשים לפרסם מחדש תוכן מהקהילה שלהם וגם לאהוב ולהגיב על תמונות.

היתרון של הכלי הזה הוא פרסום קרדיט לאדם שפרסם את התמונה. למעשה, החלק הזה ניתן להתאמה אישית כמו היכן לשים את הקרדיט והאם להכהות או להבהיר את הרקע לקרדיט.

פוסטסו (Postso)

אם אתם חושבים שתזמון פוסטים אפשרי רק בפייסבוק או על ידי אפליקציית צד שלישי, אתם בעצם יכולים לעשות זאת באינסטגרם דרך הכלי פוסטסו.

למרבית משתמשי אינסטגרם יש את המנהג לפרסם את התמונות החדשות שלהם בפלטפורמה מיד. אך אתם תמיד יכולים לשתף את התמונות האחרות שלכם במועד מאוחר יותר ואתם יכולים לעשות זאת בעזרת פוסטסו.

כדי להשתמש בזה, פשוט תחברו את חשבון האינסטגרם שלכם עם פוסטסו לאחר ההתחברות. אתם אפילו יכולים לחבר אותו לחשבונות הטוויטר והפייסבוק שלכם.

אחרי שאתם מעלים את התמונות שלכם ומוסיפים להן את הכיתוב ואת המיקום אם אתם רוצים, אתם יכולים לציין זמן שבו אתם רוצים שתמונות מסוימות יופיעו בחשבון האינסטגרם שלכם. הזמן הוא במרווחים של 30 דקות.   

 

אייקון (Iconosquare)

זהו ממשק אינטרנטי מאוד פופולארי לאינסטגרם עם מספר תכונות שימושיות. הוא מציג צופה תמונות עצמאי המאפשר לך לאהוב, להגיב ולשתף תמונות באתרים חברתיים שונים ברשת.

לאייקון יש גם כרטיסיית סטטיסטיקה המציגה את פעולות המשתמש ומידע על כל פעולה בשבעת הימים האחרונים. נוסף לכך, הוא מספק מצב חודשי של מספר התמונות שפורסמו, ההתעסקות בתמונות האלו והצפיפות בה העלית תמונות עם תיוג, פילטר, ומיקום גאולוגי.

התכונות האחרות של כלי זה, הן אזור המעורבות, אזור האופטימיזציה וניתוח הקהילה. ')}