על כל רכישת עוקבים איכותים באינסטגרם מקבלים 20% בונוס מסה"כ הרכישה שתבצעו! לשאולות WhatsApp 0522221761

כל מה שעליך לדעת על האינסטגרם

כשזה נוגע לרשתות החברתיות, אינסטגרם היא עדיין דיי חדשה ויש אנשים שלא יודעים להשתמש בה כמו שצריך. מה שגורם להרבה אנשים להימנע מלהצטרף, אך זה לא קשה בכלל.

אם הם רק לקחו את הזמן להעיף מבט באפליקציה ובאתר, הם יגלו שדיי קל להשתמש בה.

אם אתה רוצה להצטרף לאינסטגרם אך אתה נמנע מכך מכיוון ואתה לא יודע כיצד להשתמש באפליקציה, אז כדאי שתמשיך לקרוא כדי לדעת כל מה שיש לדעת על האינסטגרם .

מה זה אינסטגרם?

אינסטגרם היא רשת חברתית העובדת רק עם תמונות. כשאתה נרשם, ניתן לך פרופיל ואתה יכול למלא מספר פרטים על עצמך, אך לאחר מכן, זה רק תמונות.

אתה מצלם תמונה, מעלה אותה לאפליקציה בפלאפון שלך או לאתר במחשב שלך, ואז אתה יכול לתת לתמונה שם, להוסיף תיוגים ואתה אפילו יכול להוסיף עליה פילטר.

אתה יכול לבחור לשתף את התמונה עם רשתות חברתיות אחרות, כמו פייסבוק או טוויטר, ואז כשתה לוחץ על "שתף" התמונה מופיעה ואנשים אחרים יכולים לראות אותה בפרופיל שלך.

חברים

כמו ברשתות חברתיות אחרות, אתה יכול להוסיף את החברים שלך כדי שתראה את התמונות שלהם בחדשות שלך והם יראו את שלך בשלהם. הם לא חייבים להיות החברים שלך במציאות, אך יותר טוב להתחיל עם אנשים שאתה באמת מכיר.

אתה יכול גם להוסיף עסקים כחברים. לדוגמא, אם אתה אוהב לצלם סניקרס, אז אתה יכול להוסיף את כל המותגים וחלק מהאספנים המפורסמים.

ואז אנשים אחרים עם עניין דומה יראו אותך ברשימות של החברים שלהם וקרוב למדי שיוסיפו אותך כחבר שלהם. ברגע שזה קורה, אתה תתרחב ואולי יהיו לך חברים שמעולם לא פגשת באופן אישי.

תיוגים

אתה בטח תוהה מה זה תיוג, מאחר וזה מוזכר מעלה. תיוג הוא הצהרה מתארת או שם על התמונה שלך. לדוגמא, אם יש לך תמונה של מלון בלאס וגאס, אתה יכול לתייג אותה עם שם המלון ומיקומו.

תיוג תמיד מתחיל ב # כך שקל למצוא אותו. לאחר מכן, משתמשים יחפשו מילות מפתח והתמונה שלך תופיע בתוצאות החיפוש לתיוג הזה. ברגע שיותר אנשים יכולים לראות את התמונה שלך, אתה תתחיל לצרף הרבה יותר חברים.

אם אתה לא מוסיף תיוג לתמונה שלך, אז אף אחד לא יראה אותה. רק האנשים שנמצאים ברשימת החברים שלך יוכלו לראות אותה. אם אתה רוצה שהתמונות שלך יישארו פרטיות, אז זה בסדר, אבל אם אתה רוצה עוד חברים עם תחומי עניין דומים, אז כדאי שתתייג את התמונות שלך.

גבול

אנשים נוטים להגזים בתיוגים שלהם. יכולה להיות להם תמונה עם מעל לעשרים תיוגים מצורפים. התמונה תופיע בתוצאות החיפוש לתיוגים הללו, אך אינסטגרם תתחיל להגביל את כמות התיוגים שאתה משתמש בהם.

אם אתה רוצה להוסיף עוד חברים ולהגיע לעוד אנשים, אז כדאי שתשתמש בתיוגים שלך בחוכמה. אתה יכול למצוא את התיוג היותר פופולארי ואז להעלות את התמונה לתיוג הזה.

אינסטגרם טאגס הוא אתר בו יש רשימה של התיוגים הפופולאריים ביותר באינסטגרם. הם מעדכנים את התיוגים שלהם באופן יומיומי ואנשים יכולים להשתמש בהם בחינם. יש להם גם תפריט חיפוש בו אנשים יכולים לחפש את התיוג הפופולארי ביותר על פי מילות מפתח. אז אם יש להם תמונה של סניקרס, הם יכולים לחפש את המילה "סניקר" ולקבל את התיוגים הפופולאריים ביותר הקשורים לנושא הזה. כשאנשים משתמשים בתיוגים פופולאריים, ישנו סיכוי גבוה יותר שיהיו להם עוקבים ולייקים לתמונה שלהם, שהם פרסמו באינסטגרם. יש להם גם מדריך לרשת החברתית, אשר אומר לאנשים כיצד לקדם את המותג שלהם באתרים אחרים של הרשת החברתית. אתה יכול לבקר באתר שלהם ב http://instagramtags.com