שמחים להיות החברה הוותיקה והגדולה בתחום משנת 2008!! לקוחות חדשים שימו לב! על כל רכישת עוקבים איכותים באינסטגרם מקבלים 10% בונוס מסה"כ הרכישה שתבצעו! לשאולות WhatsApp 0522221761

לייקר – מכירת לייקים מיידית

בימינו, אין כלי פרסומי המשתווה לחשיפת ענק ברשתות החברתיות וכאן לייקר נכנס לתמונה

בעבר הלא רחוק, כאשר היינו רוצים לקדם מוצר או עסק היה עלינו לקיים פגישה עם חברת פרסום בזו או אחרת, לסכם על חבילת פרסום הכוללת חשיפה בעיתונים או בשלטי חוצות ולהשאיר אצל החברה סכם כספי נכבד. כמו שידוע, הפרסום בעיתונים ובשלטי החוצות המרכזיים מתומחר בסכומי עתק בהם יכולות לעמוד רק חברות גדולות. לשמחתנו, כיום הדבר לא רלוונטי שכן כניסת הרשתות החברתיות לחיינו שינתה את חוקי המשחק. מספר האנשים הפותחים בישראל עיתון יומי כזה או אחר הוא כאין וכאפס לעומת כמות הנחשפים הפוטנציאליים בפייסבוק, ביוטיוב ובשאר הרשתות החברתיות. דרך מינוף נכון של עמוד המוצר או העסק ניתן להגיע לחשיפה בעלת שווי כלכלי אדיר. לאנשי העסקים ש"חיים את התחום" ומבינים במגמות העכשוויות אין ספק שהדרך המשלבת בין אפרקטיביות למחיר בצורה הטובה ביותר היא מכירת לייקים מיידית. מהי אותה מכירה? מדובר בעיסקה הנעשית עם חברת קידום אינטרנטי, בה בעבור סכום כסף לא גבוה נמכרים לעמוד העסק לייקים. בנוסף ללייקים קיימות אפשרות לקנית כניסות, דירוגים, תגובות, צפיות ועוד. הדבר מזרים "דם חדש" לעמוד ושומר אותו גבוה ופופולרי הדירוגים של הרשת החברתית. הפופולריות המהירה מסקרנת גולשים רבים הנכנסים לעמוד ומתרשמים גם הם. כך נוצרת החשיפה המבוקשת, המחזירה את ההשקעה הכספית במהירות. עם התפתחות התחום, נוצרו שירותי מכירת לייקים מיידית קידום המותאמים ספציפית לרשת החברתית בה הם פועלים.

ישנם שירותי קידום מגוונים שטרופיק מאפשרת המותאמים לרשתות החברתיות השונות:

  • לייקר לפייסבוק: אין עוררין על כך שפייסבוק מהווה כיום את הרשת החברתית הגדולה בעולם. עם יותר מ1.6 מיליארד חשבונות (כולל 3.6 מליון מישראל) מהווה הפייסבוק את הלוויתן הגדול של הרשתות החברתיות. ככזה, הוא מציע הזדמנות ענקית של פרסום עבור המשתמש שמכיר את האמצעים הנדרשים על מנת להגיע למטרתו. דפים עסקיים יכולם לפרסם עצמם מעט בקבוצות השונותף אך מדובר בתהליל מייגע בעל תועלת נמוכה יחסית. בדיוק למטרה זו קיימת אפשרות הקידום בפייסבוק באמצעות חברות המתמחות בכך. לצד מכירת לייקים מיידית, חברות מציעות חבילות קידום שונות, הכוללות גם קניית שיופים, צפיות לסרטונים בעמוד העסקי או עוקבים. שימוש נכון בכלים אלו יכול להעניק לדף ערך מוסף שיראה על ידי משתמשי פייסבוק וישפיע על הרושם שלהם מהעסק או המוצר.
  • לייקר לאינסטגרם: השיווק העסקי דרך האינסטגרם הוא תחום חדש המתפתח במהירות. עמודי אינסטגרם זקוקים לעוקבים וללייקים כדי לשגשג ולקבל נראות וחשיפה גדולה יותר כלפי חוץ. רכישת הלייקים והעוקבים מחברה המתמחה בכך מזינה מיידית את הפופולריות של העמוד וגורמת לגולשים רבים להתעניין בו. ניתן לתאם הרכבת חבילה של מכירת לייקים מיידית לעמוד יחד עם צפיות, תגובות (מישראים או מח"ול) ועוקבים לעמוד במחיר משתלם במיוחד.

השקעה בקידום העמוד ברשתות החברתיות- רק עם הטובים ביותר

יש דרך טובה ופחות טובה לעשות כל דבר. כאשר מדובר בעמוד עסקי שאנו מעוניינים לקדם, אין סיבה לקחת סיכון ולהתפשר על פחות מהחברות המובילות בתחום. דוגמא לחברה שכזו היא טרופיק- Trueffic. מדובר בחברה שהיא מהוותיקות בשוק, ונהנית מידע מקצועי חסר תקדים המגובה במוניטין רב. החברה מעסיקה את אנשי השיווק ופיתוח המערכות המובילים והוותיקים בתחומם.  המומחים של טרופיק פיתחו מערכות אוטומטיות לקידום ברשתות חברתיות. בתפריט המוצע- אפשרויות רבות של שיווק, פרסום והתקנת המערכת לקידום ברשתות החברתיות השונות. בשיחה אחת לטרופיק במספר 072-2131313 תיקחו את הצעד הראשון בדרך להזנקה מטאורית של העמוד העסקי שלכם לרמות חשיפה שלא הערכתם.

דירוג המוצר

product_548 Overall rating: ★★★★★ 5 based on 3 reviews.
5 1

הוסף דירוג וחוות דעת

שם
אימייל
כותרת ביקורת
דירוג
תוכן ביקורת

528215212

★★★★★
עובד פעובד פתצהצצה
- אוריה אני

שירות מכל הלב

★★★★★
מומלץ מאוד
- שמעון

שירות הכי משתלם

★★★★★
קונים חבילה ולא צריך לקנות כל פעם
- דנה