למה אתה צריך להוריד עוקב מחשבונות באינסטגרם ב-2019

זה בסדר להוריד עוקב מחשבונות אינסטגרם שלא מלהיבים אותך

בזמן האחרון קיים טרנד חדש עולה במדיה החברתית שאנו אוהבים לקרוא לו ‘דיגיטליות מינימלית’. זה בערך הזמן שבו תרגישו מעודדים להוריד עוקב.

אבל למה אתה צריך להתחיל להוריד עוקב למלא אנשים באינסטגרם מלכתחילה?

ובנוסף, מה קורה אם אתה מוריד עוקב ממישהו והוא נעלב מזה?

טוב, אז היום אנו נדבר על העצה השנויה במחלוקת הזאת, שבאמת יכולה לעזור לך להרגיש יותר מכוון וחיובי כאשר אתה מתחבר לאינסטגרם.

למה עליך להוריד עוקב מאנשים באינסטגרם

יש מעל ל- 1 מיליארד אנשים באינסטגרם ברגע זה – משוגע נכון?

וכמו שזה קל למלא את המקרר שלך בטון של אוכל שבכל מקרה לא ייאכל לפני שיפוג תוקפו, מספר האנשים שעוקבים אחריך באינסטגרם יכולים לצאת משליטה. זה יכול לקרות מבלי שתשים לב בכלל.

יכול להיות שירגיש לך נוח לעקוב אחרי אלפי אנשים באינסטגרם – וזה בסדר. אבל, יש לנו שתי סיבות טובות מאוד להוריד את מספר האנשים שאתה עוקב אחריהם באינסטגרם.

  • פיד החדשות באינסטגרם הוא מאוד תחרותי. אם אתה מפספס את התוכן שאתה אוהב מהאנשים שאתה אוהב, זה אולי הזמן לשינוי.
  • אם אתה פותח את האינסטגרם ומתחיל לגלול במהירות ואתה מתחיל לקבל רגשות שליליים, אז זה הזמן לשינוי. אתה מתחיל להרגיש לא מספיק טוב כאשר אתה משווה את חייך לאחרים או פוסטים אחרים שגורמות לך להרגיש עצוב, כועס או משועמם אלה סיבות מספיק טובות להתחיל להוריד עוקבים . אתה לא צריך את השליליות הזאת בחיים שלך!

אה, ודרך אגב, אם אתה מנמיך את מספר האנשים שאתה עוקב אחריהם, זה יראה כאילו מספר האנשים שעוקבים אחריך הוא הרבה יותר גדול.

התחל את ‘מסע הורדת העוקב’

כדי להתחיל ב’מסע הניקיון’ של הפיד שלך, עבור ישר לפרופיל האינסטגרם ולחץ על המספר ‘במעקב’.

מכאן אתה תראה רשימה גדולה של כל האנשים שאתה עוקב אחריהם, כמו גם האשטאגים. אתה יכול לחפש אחר פרופילים ספציפיים שאתה יודע שאתה לא רוצה להמשיך לראות. או שאתה יכול פשוט לגלול דרך הרשימה ולמצוא אנשים להוריד להם עוקב.

אחד מהתנאים הבסיסיים שלי הוא פשוט מאוד. אם אני גולל דרך הרשימה ואני אפילו לא מזהה את השם משתמש של מישהו ברשימת המעקב שלי, כנראה שלא כל כך אכפת לי לפספס את התוכן שלהם בכל מקרה!

אם אתה צריך תזכורת לעצמך איזה סוג של תוכן מישהו משתף, עשה זאת. לחץ על שם המשתמש ועבור קצת על הפרופיל שלהם. אם אתה אוהב את מה שאתה רואה, תמשיך לעקוב אחריהם.

ברור, יכול להיות כמה אנשים שאתה תמשיך לעקוב אחרים למרות העובדה שהתוכן שהם מעלים הם לא כאלה מעניינים אותך. אבל אני אבקש ממך לנסות ולהוריד עוקב לכמה שיותר אנשים שאתה יכול בשביל לנקות את הפיד שלך.

איך להוריד עוקב מאנשים מבלי לפגוע בהם

 אחד הסיבות הגדולות לכך שאנו מתעלמים מלהוריד עוקב לחשבונות שלא כל כך מלהיבים אותנו, זה בגלל שאנו מפחדים לפגוע באותו מישהו. או גרוע מכך, להרוס קשר עסקי או חברי.

אם זה חשבון שאתה באמת לא רוצה לראות את התוכן שלו בפיד שלך (אבל להוריד עוקב מהם יוביל לשיחות מביכות), אז אתה יכול להשתמש ב’השתקה’ של אינסטגרם.

אם בכל זאת החלטת להוריד עוקב למישהו באינסטגרם והם עולים על זה ומאמתים איתך לגבי זה, פשוט תהיה אמיתי איתם. שתף בכך שאתה מפשט יותר את חייך השנה. הסבר שאתה מתחיל בתהליך לכיוון ‘דיגיטליות מינימלית’. אתה יכול אפילו לעודד אותם לעבור על הרשימה של האנשים שהם עוקבים אחריהם!

אוקי, אז יש לך את זה!

אני מקווה שאתה מרגיש נרגש ומלא השראה להתחיל את המסע שלך לאינטרקציה מלאה השראה יומית במדיה החברתית.

עם כמה שאנחנו אוהבים לגלול באינסטגרם ב- Plann. אנחנו חושבים שזה סופר חשוב לוודא שאתה נמצא בהרגשה חיובית ואתה מושפע לטובה מהתוכן שאתה רואה באינסטגרם.

להוריד עוקבים