למה קידום ב – Youtube מתאים לך?

ה – Youtube הפך בשנים האחרונות מפלטפורמה לשמיעת מוזיקה לכלי לצריכת תוכן מקצועי, איכותי ויעיל. אם אתה בעל עסק קטן או בינוני שרוצה לפרוץ חזק ומהר קדימה, כמות הצפיות בסרטוני היוטיוב שלך צריכה בוסט משמעותי.

ה – Youtube הולך ותופס תאוצה כפלטפורמה מרכזית לייצור ופרסום תוכן שיווקי ותדמיתי לעסקים קטנים ובינוניים בארץ. המגמה הזו היא לא חדשה, ובעולם מכירים אותה ומתנהלים בתוכה כבר שנים, אלא הדומיננטיות של הפייסבוק בארץ קצת בידלה את היוטיוב מהבחינה הזו.

נכון להיום המאזן מאוזן יותר בין הרשתות החברתיות המובילות, ו – Youtube הפך לפלטפורמה פופולארית, מרכזית, עם משתמשים פעילים, מה שהופך אותה לסביבת עבודה עליה לא תרצו לוותר בכל הנוגע לקידום העסק שלכם.

למה להשקיע בסרטוני – Youtube?

אנשים קוראים פחות וצופים יותר, אז אם אתה בעל עסק קטן או בינוני שמסוגל להעביר ידע מקצועי שיגרום לצופים להתלהב מצד אחד, ללמוד מצד שני ולתפוס אותך כמקצועי ואמין מצד שלישי – show, don't tell. צלם וידאו, העלה אותו ליוטיוב והטמע אותו באתר האינטרנט של העסק שלך ובחשבונות הפייסבוק והאינסטגרם שלך. 

הטמעת קישור לסרטון יוטיוב ברשתות חברתיות אחרות, ירחיב את האינטראקציה של העסק שלך עם הלקוחות הפוטנציאליים ויקדם את העסק שלך באופן משמעותי.

כמות נתפסת כאיכות

300 שעות וידאו מועלות בכל דקה ליוטיוב. תחשבו שנייה אחת על הנתון הזה, נסו לדמיין את כמות הסרטונים ואת כמות האנשים שעומדים מאחורי הסרטונים הללו. נסו לחשוב לרגע על הסרטון שאף אחד לא יראה, הסרטון שאפילו מי שהעלה אותו שכח מקיומו. יש מיליונים כאלה. 

לאף אחד אין זמן לצפות בתוכן גרוע, אבל הבעיה היא שתרבות השפע רידדה את המסננים של המשתמשים וגרמה לסמוך על חכמת ההמונים בכל הנוגע לאיכות. זה אולי טראגי עבור הסרטון שהילד של השכנים העלה ליוטיוב, בו הוא מנסה לנגן את הסימפוניה השביעית של באך, וזכה לשתי צפיות בלבד, אבל עבור העסק שלכם זו יכולה להיות קרש מקפצה מעולה.

המיתוסים שמאחורי קניית צפיות ב – Youtube

אין איסור על קניית צפיות בחוק – פשוט לא קיים חוק כזה, לא במערכת החוק הישראלית ולא במערכת החוק האמריקאית. מערכות החוק והצדק לא עוסקות בכמות צפיות בפלטפורמה אינטרנטית, וככל הנראה גם לא יעשו זאת. קניית צפיות ביוטיוב איננה פוגעת בפרטיותו של איש ואין בה ניצול לרעה של מידע או קבלת מידע על אדם שלא כחוק. לכן, מבחינה חוקית, אין שום בעיה שתעזרו בחברת מקצועית לקידום ברשתות החברתיות כדי לתת בוסט לעסק שלכם ולהפוך את הסרטונים שלכם לנצפים ורלוונטיים.

הסרטון שלכם לא ימחק – הסיבה היחידה שתגרום ליוטיוב למחוק או להסיר את הסרטון שלכם היא תוכן הסרטון. אם מדובר בתוכן לא חוקי, או בתוכן שנוגד את תנאי השירות של יוטיוב רק אז יוטיוב תסיר את הסרטון שלכם או תמחק אותו. בכל מקרה אחר אתם יכולים להיות רגועים – buy targeted youtube subscribers.

החשבון שלכם לא יבוטל – שוב, רק אם התוכן אותו אתם מפרסמים הוא לא חוקי, או שהוא נוגד את תנאי השירות של יוטיוב, אז ורק אז החשבון שלכם יוסר על ידי יוטיוב. בכל מקרה אחר, כולל קידום ערוץ היוטיוב שלכם על ידי קניית צפיות ביוטיוב, החשבון שלכם לא יוסר – זה פשוט בלתי אפשרי.

רוצה לחשוף את העסק שלך לכמה שיותר אנשים בזמן קצר? חברה לקידום ברשתות חברתיות תשמח לסייע לך בכל שאלה, התייעצות או בקשה.