למחוק עוקבים באינסטגרם

אנשים רבים המחזיקים פרופיל ברשת החברתית השנייה ברמת הפופולאריות שלה הלא היא אינסטגרם שואלים את עצמם איך הם יכולים למחוק עוקבים באינסטגרם בצורה הכי פשוטה וקלה. ובכן, לפני שנענה על השאלה איך מוחקים עוקבים באינסטגרם, עולה השאלה, למה שבכלל מישהו ירצה מלכתחילה למחוק עוקבים באינסטגרם, הרי כל המטרה שלנו היא שכמה שיותר אנשים יעקבו אחרינו.

 

אנו עושים כל כך הרבה פעולות כדי להגדיל את כמות העוקבים שלנו, בין אם זה פעולות שעולות לנו כסף כמו למשל קידום ברשתות חברתיות או רכישת חבילה של עוקבים באינסטגרם ובין אם זה פעולות שלא עולות לנו כסף ואנו עושים בעצמנו כמו למשל להקפיד לעלות תמונות כל יום, להקפיד שהתמונות יהיו מקוריות ומעניינות, להקפיד לתייג כמו שצריך ועוד.. ובכן, יש כמה סיבות לכך שאנשים רוצים להסיר עוקבים. הסיבה הראשונה היא משום שיש עוקבים מסוימים שפוגעים בקידום שלנו עם כל מיני תגובות והערות. כן כמו בחיים האמיתיים, גם בחיים הוירטואלים עלינו להתמודד עם כל מיני סוגים של אנשים, בעיקר כאשר מדובר בפעילות עסקית שדורשת המון תשומת לב ודאגה לכל פרט.

 

סיבה נוספת שבגללה אנשים רוצים למחוק עוקבים או להסיר עוקבים מפרופיל האינסטגרם שלהם, היא משום שהם רוצים לפנות מקום לאנשים אחרים לעקוב אחריהם. אז איך עושים את זה?

 

אם הפרופיל שלכם מכוון לפרטי, תוכלו להסיר עוקבים ממש בקלות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללכת ל– Profile. אחר כך בחלק העליון של המסך לחפש את המילה Followers. אחר כך אתם צריכים ללחוץ האם אתם משתמשים ב– iPhone או ב– Android. אחר כך אתם פשוט צריכים ללחוץ על  REMOVE. זהו. מעכשיו אתם מחליטים את מי אתם מוחקים ואף אחד שאתם מסירים, לא באמת רואה את זה…  

  ')}