עוקבים באינסטגרם בכסף

היום, בעידן שכולו דיגיטל, אינטרנט, טאבלטים, סמרטפונים ומחשבים ניידים, מי שלא נמצא ברשתות החברתיות, כאילו לא קיים.

מנתונים עולה כי אדם בגילאי 12-40 מבלה בממוצע 5 שעות ברשתות חברתיות כמו יוטיוב, פייסבוק ואינסטגרם. עסקים שמשקיעים בניהול וקידום העסק שלהם ברשתות חברתיות בין אם זה בעצמם ובין אם בעזרת חברה שמספקת את השירות הזה, מגדילים משמעותית את החשיפה של העסק שלהם וכך גם משפרים את אחוזי המכירות.

האם לכל עסק מתאים לפתוח פרופיל באינסטגרם?

ובכן, התשובה לשאלה זו היא לא. יש עסקים, שלא כל כך מתאים להם לפתוח פרופיל ברשת החברתית אינסטגרם כי זה פשוט לא מעניין את הגולשים. למשל עסק של אינסטלציה ופתרונות למערכת המים והביוב, פחות יתאים פרופיל אינסטגרם ויותר יתאים אתר אינטרנט, בלוג או עמוד בפייסבוק. הרשת החברתית אינסטגרם מושתתת על תמונות ולכן יתאימו כאן עסקים עם יותר גיוון, עניין ויצירתיות לגולש בתחומים כמו ספורט, תזונה, אמנות, יצירה, עיצוב לסוגיו השונים כמו עיצוב אופנה, עיצוב והלבשת הבית, אופנה, צילום, תיירות, עבודות יד מסוגים שונים ועוד… הרעיון הוא ליצור באז באמצעות תמונה ותיוגים נכונים.

למה שווה להשקיע בעוקבים באינסטגרם בכסף?

אחת הדרכים להגדיל את רמת החשיפה עבור הפרופיל העסקי שלנו היא באמצעות כמה שיותר עוקבים אמיתיים. מכיון ואנו עסוקים בלנהל את העסק שלנו, לא תמיד יש לנו פנאי להשקיע בקידום הפרופיל ולכן קניית עוקבים באינסטגרם בכסף , יכולה לחסוך לנו הרבה זמן והתעסקות. ככל שיהיו לנו יותר עוקבים אמיתיים בין אם זה עוקבים מהארץ, עוקבים מחו״ל או שילוב של השניים, כך יותר אנשים יכירו אותנו, יותר אנשים יביעו בנו עניין ולטווח הארוך זה יגדיל את המכירות שלנו. גם אם מישהו החליט לעקוב אחרינו באינסטגרם אבל עדיין לא בחר לרכוש את המוצר או השירות שלנו, בטווח הארוך זה לטובתנו.

כן חשוב לבחור בחברה מקצועית המספקת שירות של קניית עוקבים בכסף, כדי שהעוקבים שלנו יהיו אכן אמיתיים ולא מזוייפים. רק כך נוכל להנות מפרופיל פעיל ואיכותי.

קניית עוקבים באינסטגרם בכסף ')}