שמחים להיות החברה הוותיקה והגדולה בתחום משנת 2008!! לקוחות חדשים שימו לב! על כל רכישת עוקבים איכותים באינסטגרם מקבלים 10% בונוס מסה"כ הרכישה שתבצעו! לשאולות WhatsApp 0522221761

עוקבים באינסטגרם 2015

כידוע, הרשת החברתית אינסטגרם בעלת פעילות ענפה מאוד והיא מחזיקה במליארדי משתמשים בכל העולם כאשר בכל יום מצטרפים אליה עוד ועוד משתמשים. זו דרך נפלא לחזק בין מותג לבין לקוח, לגרום לאנשים להביע בכם עניין, להגדיל מכירות או פשוט סתם ככה… לעקוב אחריכם. אז הנה

5 טיפים מעולים שיעזרו לכם להעלות את כמות העוקבים באינסטגרם 2015

 

  1. קידום ממומן ממש כמו שאפשר לעשות קמפיינים ממומנים בגוגל או בפייסבוק, אפשר גם לעשות את זה גם באינסטגרם או דרך רשתות חברתיות שיובילו את הגולשים שלכם לאינסטגרם. למשל, אפשר לשלם על פרסומות או מודעות בגוגל ובפייסבוק שבעצם מפנות את הגולשים של לפרופיל האינסטגרם שלכם. הזמנות לאירועים והשקות, קידומי מכירות, מבצעים, פרסום של מוצרים חדשים הכל יכול לשמש אתכם להגדלת כמות העוקבים שלכם. כמובן שהפרסום חייב להיות ממוקד לקהלי היעד שלכם ולעבוד בשיטת השיווק רה מרקטינג.
  2. השקיעו בתמונות שאתם מעלים בין אם מדובר בפרופיל פרטי שמביא לכם חשיפה וגם הכנסה מסוימת ובין אם מדובר בפרופיל אינסטגרם עסקי שכל המטרה שלו היא בעצם להגדיל הכנסות, התמונות שאתם מעלים הם המפתח להצלחה. התמונות חייבות להיות מקוריות, מושקעות הן מבחינת מה שהן מוציאות החוצה והן מבחינת הדרך שבה בחרתם לערוך אותן.
  3. מדי פעם עלו סרטונים קצרים סרטונים עוזרים לחזק בין המותג לבין הלקוח ומגבירים את הערכים שעליהם המותג שלכם מתבסס. סרטונים מושכים את העין, הם צבעוניים, מעניינים וממקדים את הגולשים שלנו ולכן מדי פעם כדי להשקיע בהם ולהעלות אותם.
  4. האשטגים כן או לא ברור שכן אבל לא בהגזמה. שלבו האשטגים בחוכמה, מצד אחד תנסו לבחור כאלה מיוחדים ומקוריים שלא המון אנשים משתמשים בהם כדי שלתמונה שלכם יהיה תוקף ומצד שני כן כאלה שנחשבים ליחסית פופולאריים וככה אתם למעשה מגדילים את כמות העוקבים שלכם.
  5. זו לא הכמות זו האיכות עדיף להעלות פוסט אחד ביום עם תמונה איכותית, מלל מושקע ושהכל שם מחושב ומתוכנן מאשר 10 פוסטים ביום שהם לא כל כך מושקעים עד הסוף.