עוקבים באינסטגרם 2017

בעלי עסקים ואנשים פרטיים רבים שואלים את עצמם איך הם יכולים לקדם את חשבון האינסטגרם שלהם. הרי כולנו יודעים שמדובר ברשת החברתית מספר 2 אחרי פייסבוק עם מליארדי משתמשים ברחבי העולם. אז יש כל מיני דרכים שבאמצעותן ניתן להעלות את כמות העוקבים באינסטגרם בשנת 2017. ככל שיהיו לנו יותר ויותר עוקבים, כך אנו מגדילים את רמת החשיפה של הפרופיל שלנו ומייעלים את תהליך המכירות העסקי.

 

כמות העוקבים תלוי ברמת הפעילות שלכם

זה ממש לא מספיק להעלות 2-3 פוסטים בשבוע. כדי שתהיו בעניינים אתם חייבים לשמור על תנועה ערה ורציפה ברשת החברתית אינסטגרם משהו כמו 8-12 פוסטים בשבוע. בנוסף, כדאי לשלב סרטונים קצרים מדי פעם, זה מגדיל את העניין בפרופיל שלנו וחשוב שהתמונות יהיו איכותיות, מעניינות ויספרו סיפור כלשהוא, לא סתם תמונות כמובן. הרעיון הוא לייצר הזדהות עם המותג שלכם, לגרום לאנשים לאהוב אתכם, זו השורה התחתונה.

 

העוקבים שלכם צריכים להיות הקהל יעד שלכם

זה ממש לא יעזור לכם אם תתחילו סתם לעקוב אחרי אנשים שבסופו של דבר הפרופיל שלכם כלומר העסק שלכם כלל לא מעניין אותם. רשתות חברתיות עוסקות בקהל יעד ולכן הרעיון הוא לעקוב, לעשות לייקים ולהגיב לפרופילים עם איזושהיא שייכות אליכם. אם למשל יש לכם עסק לטיפוח כלבים, עקבו אחרי אנשים שאוהבים בעלי חיים, אחרי עסקים שמוכרים ציוד לבעלי חיים, אחרי מאלפים וכדומה… בנוסף, אתם יכולים גם לעבוד ממש קשה ולנסות לצרף עוקבים מאותה נישה.

 

האשטגים לא חייב מאוד פופולאריים

המשמעות של המספר שאתם רואים אחרי המילה עם הסימן # היא כמות האנשים שמתייגים עם המילה הזו. רק אם תעלו האשטגים קצת פחות גדולים, לא של עשרות אלפים תיוגים, התמונה שלכם תישאר יותר זמן ואז יותר אנשים ייחשפו אליה.

 

בגדול, העלאת כמות העוקבים באינסטגרם היא עבודה… לא רק למקצוענים בלבד בשונה מתחומים אחרים הקשורים לפעילות אינטרנטית כמו קידום אתרים למשל. אתם יכולים ללמוד איך לקדם את הפרופיל שלכם באינסטגרם וכן כדאי להשקיע בזה כי יש לזה פוטנציאל אדיר.