פרסום בפייסבוק בתשלום

לפרסם בתשלום אך כמעט בחינם

אנשים רבים מנסים לפרסם את עצמם בפייסבוק ומה שיפה בפרסום הזה, שלא מדובר רק על חברות או על עסקים. בפרסום בפייסבוק ניתן לראות גם אומנים או קומיקאים שהחלו את דרכם ברשת האינטרנט כאשר המונח 'אושיית פייסבוק' הפך להיות פופולרי מאוד, למעשה מדובר באנשים שללא הפייסבוק היו נשארים די אלמוניים. למרות שחלק ניכר מהפרסום הזה מתבצע בחינם לחלוטין, כאשר יש תיוגים ושיתופים של סרטונים או פוסטים מצחיקים בעיקר שבצוברים תאוצה. פרסום בפייסבוק בתשלום נותן לכם אפשרויות לגמרי שונות. הרבה יותק קל לפרסם בפייסבוק כאשר מה שתצטרכו זה רק להקדיש כמה עשרות שקלים ופרק זמן קצר בכל יום.

פרסום בפייסבוק בתשלום: כך עושים את זה נכון

  • אמנם אנשים רבים נרתעים מפרסום בתשלום כיוון שפרסום תמיד יוצר קונוטציה מאוד בעייתית של כסף רב שעלול להתבזבז בלי תועלת, אך פרסום בפייסבוק בתשלום מציג אפשרויות קצת שונות. מצד אחד הפרסום מאוד אפקטיבי כיוון שהוא יכול להגיע לכל קבוצת יעד שתרצו, אפילו קבוצות שיכולות לגרום לכם תהייה עד כמה פייסבוק מצליחה לעשות את ההבדלה הזו. שנית, מדובר בפרסום שיכול להתחיל מתקציב של 50 שקלים בלבד ביום, דבר ששינה לחלוטין את יכולות הפרסום של כולנו ונותן לכל אחד את האפשרות להגיע ללקוחות הפוטנציאליים שלו.
  • כדי ליצור פרסום בפייסבוק בתשלום יש צורך להיכנס לפייסבוק אפילו מפרופיל רגיל ולהתחיל קמפיין פרסום. הקמפיין הזה יכול לפרסם עמוד מסוים, שבדרך כלל מדובר על העמוד של העסק, או מודעה מסוימת שיכולה להוביל לינק חיצוני או לכל מקום אחר, אפילו בתוך אתר הפייסבוק עצמו, בעמוד שמתקשר לעסק.

הגעתם לקהל היעד: מפה הבמה שלכם

התשלום מתבצע בעבור הקלקות על אותה מודעה. כל קליק גובה תשלום מצד המפרסם. אמנם זה נשמע מרתיע אך מי שכבר מקליק בדרך כלל מתעניין בשירותים ומשם הדלת שלכם פתוחה ליצור את ההצעות הכי שוות שיש. אמנם אי אפשר להבטיח שהפרסום יצליח אך מה שפייסבוק מציעה זה לא עוד מכירות אלא עוד חשיפה לקהל יעד פוטנציאלי ולכן פרסום בפייסבוק בתשלום עושה עבורכם את הצעד החשוב והקשה מכול.

פרסום בפייסבוק בתשלום