פרסום בפייסבוק כמה עולה

האם פרסום בפייסבוק משתלם?

כשאנשים תוהים כיצד מומלץ להם לפרסם את העסק שלהם או מוצר חדש שהם משווקים, חשוב מאוד לשקול את כל האפשרויות. אף פעם לא טוב להגביל את עצמכם רק לפלטפורמה פרסומית אחת וכבר הוכח שפרסום בכמה מוקדים יכול ליצור עניין גדול יותר. פרסום בפייסבוק יכול להיות פרסום שמתאים לעסקים קטנים שלא כמו פרסום בטלוויזיה או בשלטי חוצות, הוא לא עולה הון תועפות. כשאנשים תוהים לגבי פרסום בפייסבוק כמה עולה להם בסוף כל הקמפיין הפרסומי צריך להבדיל בין עסק לעסק כאשר כל אחד מציע קמפיין פרסומי אחר ולכן אין תשובה חד משמעית אך המחיר נע בין כמה עשרות שקלים ליום לכמה אלפים.

שיווק ופרסום בפייסבוק כמה עולה בשורה התחתונה?

  • כדי להבין פרסום בפייסבוק כמה עולה, צריך להבין מה בדיוק אמצעי התשלום בפייסבוק וכיצד זה עובד. ראשית, התשלום מתבצע בשקלים מה שמהווה נקודת פתיחה מעולה לכל עסק שנמצא בארץ. התשלום בשקלים נוח הרבה יותר ומתבצע דרך כרטיס האשראי. הפרסום אינו מתבצע ביחס לכל מודעה שמפורסמת אלא לכל קליק שנלחץ כאשר פייסבוק יכול להעריך בערך כמה תעלה כל מודעה לפי פילוח האוכלוסייה. המחיר מאוד משתנה בהתאם לקהל היעד שתבחרו.
  • למשל, אם אדם מסוים מחפש להגיע למשתמשים שמתעניינים מאוד בגלידות שוקולד, יכול להיות שהקהל שלו יהיה מאוד מצומצם. אמנם כמות האנשים שצורכים גלידת שוקולד באופן מזדמן יכולה להיות גבוהה אך לא הרבה אנשים מחפשים על גלידת שוקולד ברשת ולא חברים בגלידריות או בעמודים של חברות הגלידות. לעומת זאת, אם אדם מסוים ירצה להפיץ את המודעה שלו בקרב בני נוער רווקים בין גילאים 25 ל-30, קהל היעד שלו יהיה גדול הרבה יותר, כך גם כמות ההקלקות וכך גם הכסף שיצטרך לשלם.

לצפות את ההוצאות ולעצור אותם כשרוצים24

כששואלים לגבי פרסום בפייסבוק כמה עולה לנו בסוף כל הקמפיין, יש יתרון גדול מאוד לפייסבוק על פלטפורמות אחרות כיוון שהפרסום מאוד גמיש. במקרים רבים יש הרבה אנשים שמחפשים להגיע לקהל יעד מסוים ולכן ניתן להציע מין מכרז קטן לגבי התשלום לגבי המודעות. יחד עם זאת, ניתנת האפשרות להגביל את כמות הפרסומות לפי תקציב וכמובן לעצור אותו מתי שרוצים.

 פרסום בפייסבוק כמה עולה ')}