פרסום בפייסבוק לעורכי דין

לאפשר את הפרסום לכל עסק

הפרסום בפייסבוק כבש את העולם בלי צל של ספק והיום ניתן ליהנות מכל כך הרבה אפשרויות פרסום שבעבר היו רק בגדר דמיון. כל אחד יכול להגיע לקהל היעד שלו ולהגביל את התקציב שלו לפי מה שהוא מסוגל וגם לנטר את כל הנתונים מהקמפיין הפרסומי שלו ממש מהטלפון הנייד. יש הרבה יתרונות לפרסום בפייסבוק אך אחד הדברים שהוא יצר בעולם הפרסום היא האפשרות לתת לכל אחד לפרם ברשת החברתית, הרי כל הלקוחות האפשריים בעולם לכל התחומים נמצאים בה. למעט לקוחות תעשייתיים בלבד, שכנראה לא יגיעו לשירותים המבוקשים דרך האינטרנט, כל לקוח עסקי פוטנציאלי משוטט שם ולכן הפרסום בפייסבוק לעורכי דין יתבצע בדיוק כמו הפרסום של גלידריות, חנויות לחיות ועוד.

פרסום בפייסבוק לעורכי דין

  • אמנם זה נשמע מוזר שעורכי דין יפרסמו את עצמם הרי אנו לא רואים בטלוויזיה פרסומות של עורכי דין, שגם מוגבלות בחוק, אך אנשים רבים צריכים את השירותים שלהם. בעזרת הפוסטים שאנשים מפרסמים ובעזרת תחומי העניין שלהם ויותר חשוב, המצב שלהם, ניתן להבין דיוק מי צריך מה. כך למשל עורך דין משפחה יכול להגיע ללקוחות הפוטנציאליים שלו שמסתובבים ברשת, אלו שמעלים פוסטים שקשורים לגירושין, למשמורת על הילדים, תשלומי מזונו תאו כל נושא שיכול להתקשר איתו.
  • פרסום בפייסבוק לעורכי דין מהתחום הפלילי, פרסום לעורכי דין מהתחום התעבורתי ועוד, כל אלו יכולים לזכות להגיע לקהל היעד הכל כך חשוב להם. פרסום כזה יכול להניב פירות טובים הרבה יותר בגלל סיבה אחת עיקרית: אנחנו לא מחפשים את עורכי הדין ברשת או בגוגל באופן קבוע כיוון שלא מדובר על מוצר צריכה שגרתי. לכן כאשר אדם מתעניין בשירותי עורכי דין או מזכיר אותו, ככל הנראה שלאותו עורך דין אליו הלקוח יגיע מהפרסומת, יקלע בו למטרה.

גם עורכי דין מתחילים יכולים לפרסם

התקציב הנמוך שדורש פייסבוק בעבור פרסום יכול להיות רלוונטי מאוד בעבור עורכי דין מתחילים. פרסום בפייסבוק לעורכי דין מתחילים או  משרדים קטנים ולא מוכרים יכול להציב אותם על המפה יחד עם הגדולים בתחום ולהגיע לאותם אנשים באופן עקיף. יש קבוצות רבות של עורכי דין בהם אנשים רבים חברים ושואלים כל מיני שאלות ורק מניתוחי הפוסטים האלו אפשר להגיע בדיוק ללקוח הבא.

 פרסום בפייסבוק לעורכי דין ')}