פרסום בפייסבוק 2015

הפרסום שתפס את כל הזרקורים

הפרסום בטלוויזיה היה הפרסום הכי מוכר שיש ועדיין אנחנו מוצאים את עצמנו מביטים בפרסומות ולפעמים די נהנים, אך עם כל הכבוד לפרסומות הכי מושקעות שיש בטלוויזיה, הפרסום בפייסבוק כבר מזמן החליף אותם בזירת הפרסום העיקרית. הפרסום בפייסבוק 2015 השתנה מעט מהפרסומות שכבר הספקנו להתרגל אליהם בזמן הקצר שפייסבוק נהיה האתר הפופולרי ביותר בקרב העולם כולו ולא רק אצל הישראלים כאשר כל העולם שינה את הרגלי הצריכה שלו בפלטפורמה החברתית. יש השינויים האלה הפכו את הפרסום בפייסבוק 2015 להרבה יותר איכותיות והרבה יותר מורכבות.

פרסום בפייסבוק 2015: צריכת תוכן והרבה סרטונים

  • בעוד פרסומות בפייסבוק בשנים קודמות היו בעיקר בשטחי פרסום בצדי הדף ומודעות פרסום שקופצות באמצע הגלישה באתר, היום פרסומות בפייסבוק נצפות בטעם מעט שונה. העובדה שפייסבוק נכנסה חזק מאוד לעולמנו בעיקר בגלל המצאת הטלפון הנייד היא לא סוד ולמעשה רובנו נכנסים לפייסבוק דרך הטלפון בנייד. הפרסום בפייסבוק דרך הטלפון הנייד מעט שונה כיוון שהטלפון הניד עצמו הוא מכשיר שבו השימוש שלנו שונה.
  • השימוש בטלפון הנייד נותן לכל מפרסם את ההזדמנות להשתמש בשירותי מיקום. אמנם זה נראה לנו כמו חדריה לפרטיות אך מי שלא יודע שהחברות הגדולות משתמשות במיקום שלנו, ולא רק פייסבוק אלא גם גוגל, כדאי מאוד שיבין איך זה פועל. שירותי המיקום נותנים לפייסבוק לדעת איפה אתה נמצא וכך למעשה תוכל לקבל פרסומות מאנשים שלאו דווקא קשורים לאזור המגורים שלך או למדינה בה אתה גר, במידה ואתה נמצא בחופשה.
  • ישראלים אוהבים לצרוך את התוכן שלהם דרך הפייסבוק וצריכת תוכן קשורה בעיקר בחברים. אי אפשר להזכיר חברים בפייסבוק בלי תמונות והיום הרבה מהפרסומות מתבססות על תמונה כאשר פייסבוק רכשה גם את אינסטגרם, זירת פרסום לא פחות חשובה.

יכולות ניטור גבוהות יותר

יותר פשוט להבין את מצב הפרסום שלנו בזמן אמת כאשר משתמשים בפרסום בפייסבוק 2015. משנה לשנה הפלטפורמה הזו, שפונה לכל אדם ולא רק לחברות אלא לכל אדם שרוצה לזכות בתהילה על הקירות של קהל יעד מסוים, משתנה בקצב מסחרר, וכך למעשה בשימוש נכון ניתן להגיע לפרסום עם מטרות שמושגות בצורה ממוקדת מאוד.

פרסום בפייסבוק 2015 ')}