קניית עוקבים בכסף

קניית עוקבים בכסף לא נשמע פתרון מלהיב, אך מדהים לחשוב עד כמה הוא מקפיץ את היכולת שלכם להגדיל את בסיס העוקבים האורגני שלכם במהירות ויעילות.

עוקבים ממומנים יכולים להגדיל את העוקבים האורגנים?

מפתיע, אבל זה בדיוק ככה!

תיכנסו רגע לאינסטגרם. לכו לעמוד אקראי, ותגידו כמה עוקבים יש בו. אתם רואים רק 10 עוקבים? האם זה מפתה אתכם לעקוב גם? אנחנו מניחים שלא. האמת פשוטה, בני האדם הם יצורים חברתיים. אנחנו מעוניינים ללכת לפאב הכי הומה בעיר ולמסעדה שקיבלה הכי הרבה המלצות, אז למה שהמצב באינטרנט יהיה שונה?

עוקבים פוטנציאלים, וכך גם נותני חסות, ימשכו לפרופיל עם הכי הרבה עוקבים. הם יחפשו את ההוא שמספק תוכן לאלפי אנשים, ולא את ההוא שמדבר בסמטה חשוכה לעצמו. זה גם לא משנה אם אתם בעלי עסק, זמרים, סופרים או יזמי הייטק. אם כמות גדולה של עוקבים חשובה לכם- אתם חייבים להבין איך אתם פורצים את תקרת העוקבים. איך אתם מגיעים למישהו שהוא לא קרוב משפחה או חבר?

הדרך לבצע זאת נקראת “הוכחה חברתית”. כמו שיש הרבה אנשים שמסתכלים לצד מסוים, ואנחנו מסובבים את הראש שלנו ביחד איתם, או שאנו מעדיפים לקנות את הגלידה שיש הכי פחות ממנה במקרר (מה שאומר שעוד הרבה אנשים חוץ מאיתנו קנו אותה…), כך אנו מעדיפים לעקוב אחרי אותו פרופיל שעקבו אחריו חברינו. קניית עוקבים בכסף היא בדיוק הדרך לגרום להוכחה חברתית. העוקבים בתשלום יביאו אחריהם את האחרים- והקפיצה האורגנית תהיה הרבה יותר גדולה ומאסיבית. פעם קניית עוקבים בכסף הייתה דבר יקר ולא נוח- אך היום הפתרונות האלו זולים מאי פעם בגלל התחרות הגדולה בשוק.

ואתם יודעים מה היתרון הכי גדול שלנו, על פני כל המתחרים? אנחנו מביאים להם עוקבים שהם אינם בוטים או פרופילים מזויפים של סינגפורים- אלא אנשים ישראלים חיים ונושמים שרק מחכים לשים את ידיהם על המוצר השווה הבא.

כן, כמו ששמעתם, קניית עוקבים בכסף למעשה מעלה את המכירות של המוצר שלכם! הרי גם אם העוקבים הקנויים אינם יהיו אלה שיקנו, ברגע שחבריהם יראו שהם עוקבים אחרי הפרופיל שלכם הם יבואו גם- והם יהיו אלה שיקנו. הרי אף אחד לא יבוא וישאל את חברו “תגיד, אתה קנית את המוצר שלו?”, אלא יצא מנקודת הנחה שאם כל החברים שלו שם- כנראה שהמוצר שאתם מוכרים שווה מאוד.

כמות גדולה של עוקבים, בנוסף, מעלה את כמות המעורבות (Engagement) בפרופיל שלכם. ככל שיש יותר עוקבים, ככה הפוסטים שלכם ייהנו מיותר ויותר מעורבות.

אתם שואלים את עצמכם מה זה מעורבות? מעורבות זה בעצם כמות המשתמשים שמשתתפים בדיונים שלכם, לוחצים על כפתור הלייק, משתפים את הפוסטים שלכם ומתייגים את החברים שלהם. כמות גדולה של משתמשים מעורבים היא החלום הרטוב של כל מפרסם, ולמעשה קניית עוקבים בכסף יכולה להביא לכם את זה. האלגוריתם של פייסבוק ואינסטגרם, למעשה, לא מחבב כל כך גדילה אורגנית. הם רוצים שתפרסמו בכסף את הפוסטים שלכם כדי להגיע לקהל ולצערנו הרב זו לא דרך סימפטית.

אך באמצעות קניית עוקבים בכסף- אתם משיגים בדיוק את אותה המטרה (ואף יותר ממנה) ביותר זול, והעוקבים בכסף החדשים שהגיעו אליכם כעת יתייגו את החברים שלהם בפוסטים- ויביאו גם אותם.

קניית עוקבים בכסף, למעשה, היא הדרך שלנו “לנצח” את פייסבוק ואינסטגרם. זוהי הדרך שלנו להביא קהל ולקוחות בצורה הזולה ביותר, לקטוף את הפירות ולמכור יותר. ')}