קניית צפיות בפייסבוק

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם. היא הושקה בסערה בשנת 2004 ומאז צמחה לממדי ענק. היום היא משמשת כבית ליותר משני מיליארד משתמשים אשר מתוכם כ-800 מיליון פעילים בצורה יום יומית.

בישראל, בצורה לא מפתיעה, פייסבוק היא האתר הרביעי במספר כניסות הגולשים. העמודים הכי נצפים בארץ הם אתרי חדשות, כמובן, אך מעט מאחוריהם נמצאים העמודים של סופר פארם וטקסס הולדם פוקר. רוב מובהק של הגולשים מגיע ממכשירי אנדרואיד במובייל, רובם נשואים ובני הגילאים 25-34.

פורמט הפוסטים המוצלח ביותר בפייסבוק כיום, הוא הסרטונים, ואפשר לראות את כמות האנשים שצופים בסרטון לפי מספר הצפיות שרשום מתחתיו. כמות הצפיות מהווה מעין "הוכחה חברתית" לגולשים אחרים ומהווה להם אסמכתא לכך שהסרטון פופולארי מספיק בשביל שהם יצפו בו.

ההוכחה החברתית היא הדבר החשוב ביותר. היא זו שתקדם אתכם הלאה "בשרשרת המזון", היא זו שתביא אליכם עוד ועוד צופים. אבל איך מגיעים למספר מכובד של אנשים שיוכיחו אתכם חברתית אם אתם חדשים בתחום? בקלות, אתם קונים צפיות בפייסבוק!

קניית צפיות בפייסבוק היא אפשרות מצוינת שתקפיץ אותך מעלה במהירות

קניית צפיות בפייסבוק זו שתביא לכם את הדרוש כדי להראות פופולאריים ומדהימים. קניית צפיות בפייסבוק היא פעולה פשוטה שתביא לכם הרבה, ובייחוד תראה לאנשים שהם צריכים ואפילו חייבים להשקיע עליכם את הזמן שלהם, דבר טוב וחשוב. קניית צפיות בפייסבוק זו לא רמאות, כמו שרבים חושבים, אלא בדיוק להפך- עקיפת המערכת על מנת להוכיח את עצמכם. פייסבוק בעצמה מנסה להוריד אתכם למטה, מנסה למנוע ממכם להצליח על מנת שאתם תשלמו לה עוד ועוד כסף על פרסומים ממומנים, אז למה להסכים לזה?

כן, כמו ששמעתם, פייסבוק מנסים להוריד אתכם למטה. פייסבוק לא חושפים את הפוסטים שלכם בפני כל קהל האנשים שעשה לכם לייק ובפני כל קהל האנשים שאשכרה מעוניין לראות אתכם, מה שיוצר בפניכם בעיה גדולה וחמורה. איך אפשר לפרוץ מתוך הסמטה החשוכה אליה פייסבוק דוחפת אתכם? איך אפשר לצמוח ולהתקדם הלאה בתוך העולם הזה שמכיל כל כך הרבה מתחרים שמנסים לתפוס נתחים מהקהל המצומצם שמסתובב ברשת החברתית?

אין מה לעשות, העולם של פייסבוק משתנה, וביחד איתו גם אתם צריכים להשתנות. בעוד מחירי הפרסום עולים ומספר המתחרים גובר, גדל הצורך בלמצוא דרכים אחרות כדי להתקדם במהירות. קניית צפיות בפייסבוק אכן מספקת את הסחורה, וזה דבר טוב שצריך לא לשכוח!

שינוי האלגוריתם של פייסבוק עובד לטובתך

בנוסף, לתוך כל זה נכנסת הסטטיסטיקה החשובה מכולן. פייסבוק לאחרונה שינתה את האלגוריתם שלה- והיא משנה את הניוז פיד שלה בצורה משמעותית שמשנה את חוקי המשחק. מעכשיו והלאה יש דגש גדול יותר בניוז פיד לפוסטים שמעלים החברים שלכם במקום פוסטים שמעלים עסקים. בעיה חמורה לכל המפרסמים, אך לא לאלו שמשקיעים בהבאת עוקבים ישראלים פעילים שיצפו להם בסרטונים בפייסבוק. העוקבים הללו ידאגו למנף אתכם בתוך הניוז פיד החדש, כי הרי הם משתמשים אמיתיים- כאלה שפייסבוק אוהבת ומטפחת. ברגע שאחד מהם יגיב לכם על הפוסט- הפוסט יקפוץ מעלה. ברגע שאחד מהם יעשה לייק- הפוסט יקפוץ מעלה. אתם רוצים שהם יהיו שם, אתם רוצים שהם יגיבו ויגבירו את המעורבות. קניית צפיות בפייסבוק והבאת עוקבים פעילים יכולה להציל לכם את העמוד העסקי- ולעקוף את המגבלות שפייסבוק מנסה לעשות.

נכון, העולם משתנה, אך ביחד איתו משתנות גם דרכי הפעולה הישנות ומתווספות דרכים חדשות לעקוף את המערכת "ולנצח את המשחק". תדאגו שאתם מאמצים את האופציות החדשות וקופצים למעלה.