שיווק ברשתות חברתיות

פורסם בתאריך: ב', 09/22/2014 – 04:30

בכל הנוגע לשיווק ברשתות החברתיות, ישנן מספר שיטות לצרף לקוחות חדשים, לקרב את הלקוח אלינו ולהגיע למצב האידיאלי של צרוף הלקוח אל מועדן לקוחות לאחר הרכישה. אז איך צולחים את כל השלבים ובונים מועדון לקוחות? התשובות בהמשך…

משיכה של לקוחות חדשים אל המוצר שלכם

משיכה של לקוחות חדשים דרך שיווק ברשתות החברתיות נעשית בראש ובראשונה לאחר פתיחת דף בפייסבוק, יצירת דף בפייסבוק שיהיה מושך מעניין ואטרקטיבי ולאחר מכן העלאת סטטוסים בפייסבוק, פוסטים אטרקטיביים, ותמונות. לפני העלאת התמונות חשוב לדאוג לקניית לייקים בפייסבוק – שיטה לקידום עסקים בפייסבוק, שתוכל לתת לכם את התנופה שאתם צריכים להתחלתה. הלייקים יצורפו לכל סטטוס ופוסט שתעלו, וניתן להתאים חבילות של לייקים בפייסבוק שיפוזרו במידה שווה ולמשך זמן מספיק ארוך ונכון על מנת שתוכלו לבלוט בשיווק ברשתות החברתיות ובכך לייצר "באזז" ברשת החברתית. טרופיק נותנת את כל הפתרונות הללו בצורה חכמה, פשוטה, וכמובן בעלת תוצאות מדהימות!

קירוב ושימור הלקוח

אז אחרי שיש לכם דף פייסבוק, ביצעתם רכישת לייקים שהובילו אתכם אל מקום טוב בתודעת הציבור, ואתם כבר בולטים במפה של הרשתות החברתיות, חשוב להבין מי הלקוחות שלכם ואיך נשמר אותם. קידום עסקים בפייסבוק מדבר לא רק על צרוף הלקוח אלא גם על השארתו קרוב אליכם ועוקב אחרי פרסומים, מבצעים ועוד. לכן חשוב לצ'פר את הלקוחות מידי פעם בטיפים טובים, עצות, תחרויות נושאות פרסים, הגרלות, קופונים ועוד. אם תצרו לעצמכם שם של "נדיבים" תהפכו אטרקטיביים יותר והלקוחות יכנסו אל דף הפייסבוק שלכם לבדוק אם משהו התחדש…

יצירת מועדון לקוחות

לאחר שקיבלת לייקים לפייסבוק, ואתם כבר נמצאים בתודעת הלקוחות ובקשר רציף עם הלקוח, פתחו מועדון לקוחות. את מועדון הלקוחות אפשר לפתוח דרך לינק הרשמה וצרוף למועדון ומשם לרכז לכם קבוצת VIP שתקבל שירות טוב יותר, מתנות, הנחות והטבות. הפכו את מועדון הלקוחות שלכם לכמה שיותר אטרקטיביים ואף בצעו קניית לייקים לפייסבוק שיגדילו את ההתעניינות והאיכות של המועדון. כתבו את מועדון הלקוחות שלכם בגלויות, ניוזלטר שבועי, ובכל שיטת פרסום אטרקטיבית.

שיווק ברשתות החברתיות – בעלי מקצוע

אם אינכם מרגישים כי תצליחו להתפנות לשיווק ברשתות החברתיות ואתם רוצים שמישהו יעשה זאת בשבילכם, תוכלו לפנות אל חברות המתמחות בקידום עסקים בפייסבוק כמו למשל חברת טרופיק הנה חברה אשר נותנת בין שירותיה גם ניהול דפי פייסבוק, להתאים לכם חבילות קניית לייקים בפייסבוק, לעדכן לכם את הסטטוסים ואת הפוסטים שמתאימים לחברה או לעסק שלכם, ובאמצעות צוות מקדמים, כותבים ואשפי אינטרנט להפוך את דף הפייסבוק העסקי שלכם לדבר הבא ברשת.
אז למי אתם מחכים? צרו קשר 0522222932

')}