שי חי אינסטגרם

שי חי הוא ללא כל ספק המתמודד הבולט ביותר בעונה השביעית של האח הגדול. הוא היה מעורב בלא מעט עימותים תוך כדי הוענה אבל חלק מהקהל העריך אותו מאוד ואף העריץ.

 

לאחר שהודח מבית האח הגדול אלפי צופים התנתקו מערוץ האח הגדול. היה דיון שלם סביבו. גם היום יש אחריו לא מעט עוקבים באינסטגרם, בפייסבוק ובשאר הרשתות החברתיות.

 

בעונה עצמה הוא היה מאוד פעיל ואפילו הייתה לו פינה משלו בה הוא דיווח את כל האמת על מה שמתרחש בבית או לפחות האמת מנקודת המבט שלו. פינה זו גם היא עוררה תגובות רבות וסוערות.

 

הנה קצת מידע  על שי חי:

ברוב שעות היום שי חי עובד כמאמן קרטה, בעיקר לנוער. הוא נולד בקיץ 1983, גרוש + שני ילדים והציע נישואין לבחירת ליבו טניה שהייתה גם היא באח הגדול. הוא אוהב מוזיקה קלאסית ורוק. הוא אוהב לבלות עם חברים בערבים ובצהרי היום להיות עם הילדים שלו. לטענתו שינגו קיוהידה הוא הדמות שהכי משפיעה עליו עד היום וגם השפיעה בעבר על האישיות שלו.

 

נכון למאי 2017 עוקבים באינסטגרם אחרי שי חי 75.9K עוקבים שזה בעצם אלפים של עוקבים כאשר המספר עולה ועולה כל הזמן. שי חי העלה לאינסטגרם האישי שלו קרוב ל- 2,700 פוסטים ובכל פוסט הוא זוכה לתגובות רבות ואלפי לייקים גם כן. הוא מעלה תמונות מאימוני הקרטה שלו יחד עם התלמידים, תמונות מבילויים, טיולים ומפגשים חברתיים, תכשיטים ואביזרים נלווים, מפגשים עם מפורסמים וסלבריטאים, קצת תמונות שלו עם הילדים, עם הכלב ועוד כל מיני רגעים מיוחדים כמו שכולנו מעלים.

 

גם אתם מוזמנים כמובן לעקוב אחרי שי חי באינסטגרם ולקבל עדכונים שוטפים על כל מה שקורה.

 

  ')}