פייסבוק הרשמה

אם הגעתם לפוסט הזה, כנראה שאתם עדיין לא רשומים לרשת החברתית שכבשה את עולם העסקים ואותנו כאנשים פרטיים – פייסבוק. הפייסבוק לא רק מחברת בין אנשים, קבוצות של אנשים, אוכלוסיות ומשמשת סוג של כלי מעולה לפרסום, שיווק, כלי חברתי לצורך שינויים בחיים שלנו, אלא גם תורמת לנו רבות מבחינה מקצועית, אישית וחברתית. מדובר על רשת שמבוססת על קישוריות, שיתופיות פתוחה תוך קידום קשת רחבה של תהליכים עסקיים, חברתיים, פרטניים ועוד.

 

במדריך הבא נציג בפניכם את כל הסיבות שבגללן כדאי לכם להירשם לפייסבוק, את כל הדרכים שיסייעו לכם להימנע מגלישת יתר שזו ודאי הסיבה שעדיין לא נרשמתם לפייסבוק ואיך בעצם מבצעים את תהליך ההרשמה בפועל.

 

אז למה לבצע הרשמה לפייסבוק?

  1. קשרים בינלאומיים – ודאי יש אנשים שאתם מכירים שאינם גרים בישראל ולכן אתם מתקשים לשמור איתם על קשר. באמצעות שימוש ברשת החברתית פייסבוק ולאחר שתבצעו בפייסבוק הרשמה מהירה יחסית, תוכלו לתקשר עם כל אותם אנשים מתי שרק מתחשק לכם ולהישאר מעורבים בכל מה שקשור אליהם. זה יכול להיות אנשים שפגשתם בפרוייקטים ייחודיים כמו החלפת סטודנטים או פרוייקט תגלית, אנשים שפגשתם בחופשה בחו״ל או בארץ והייתם צריכים להיפרד בשל העובדה שכל אחד מכם גר במקום אחר. זה גם יכול להיות קשרים בינלאומיים דרך העבודה שלכם שכן בישראל יש המון חברות הפועלות גם מחוץ לישראל. למעשה ישראל נחשבת למדינה מובילה בכל מה שקשור לפעילות עסקית מחוץ לגבולות ישראל.
  2. קשרים בכדי לשמור על קשר- ודאי יש המון אנשים שאתם מכירים אבל הם לא חלק פעיל מהיומיום יום שלכם, כלומר אתם לא באמת מדברים איתם לאורך השבוע ושומרים איתם על קשר, אך כן הייתם רוצים לדעת מה קורה איתם ובשביל זה יש פייסבוק. חברים של חברים, משפחה קרובה, מעגלים רחוקים של חברים ועוד. למה לשמור איתם על קשר? משום שאין לדעת איך תהיו מקושרים אחד לשני בעתיד ואולי תמצאו את עצמכם במקומות זהים.
  3. פעילות עסקית – במידה ויש לכם עסק משלכם, הפייסבוק יכול מאוד לעזור לכם. איך? באמצעות הפייסבוק אתם יכולים לבנות קשר חזק ביניכם לבין הלקוחות שלכם, לפלח קהלי יעד, ליצור מערך שיווקי יעיל, להבין מה בדיוק הלקוחות והצרכנים שלכם מחפשים, לשמור איתם על קשר, להציג בפניהם שירותים חדשים ועוד.
  4. פעילות חברתית למען החברה – הפייסבוק מהווה במה חברתית רחבה במגוון של תחומים בין אם בזכויות עובדים, פעילויות וסרטונים שמסייעים לנו להסתכל על החיים באופן קצת שונה ומעודדים אותנו לפנות לכיוונים חדשים, מחבר אותנו עם אנשים שיש להם מכנה משותף למשל אמהות שעובדות מהבית, אנשים שמחפשים עבודה באזור מסוים, אנשים שפועלים למען שינוי בתחום מסוים ועוד.

 

פוחדים מתלות בפייסבוק?

אנשים רבים בורחים מהרשמה לפייסבוק משום שהם פוחדים שהפייסבוק ישאב להם את הזמן וימגנט אותם לכל התכנים שמתעוררים בו.

 

הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לשלוט בזה ובכל זאת להנות מכל היתרונות שציינו לעיל …

  1. הגבילו את עצמכם בפעילות לשעות מסוימות בלבד, משמעת עצמית זה המפתח לעשות זאת בהצלחה.
  2. הוסיפו רק אנשים וקבוצות שקשורים לתחומי העניין שלכם ולתחומים בהם אתם עוסקים. זה ימנע מכם להיחשף לתוכן שלא מעניין אתכם.
  3. שמרו תכנים ארוכים לזמן הפנאי שלכם באופציית השמירה הקיימת במערכת.

 

פייסבוק הרשמה איך זה עובד?

כדי להירשם לפייסבוק כל מה שאתם צריכים לעשות הוא בעצם להיכנס לרשת החברתית בכתובת www.facebook.com. בשלב הבא עליכם להירשם דרך תיבת הרשמה, לבחירתכם הרשמה בעברית או באנגלית. אם אתם רוצים להיות חלק מפעילות גלובלית, מומלץ להירשם באנגלית. בשלב הבא יהיה עליכם למלא את הפרטים שלכם ביניהם שם מלא, אימייל, סיסמא, מין, תאריך לידה. במידה ואתם לא רואים במסך את כפתור ה- sign up  נסו לרענן את הדף ולמלא בשנית את הפרטים שלכם. אם אתם עדיין לא מצליחים להסתדר עם מערכת ההרשמה, למרות שמדובר במערכת פשוטה למדי ובפעולה שלא אמורה לקחת יותר מחמש דקות, תוכלו לצפות בסרטון ביוטיוב אשר מסביר כיצד להירשם לרשת החברתית פייסבוק. כעת כל מה שנשאר לכם לעשות זה להנות מעולם שכולו תוכן, סרטונים, קבוצות פעילות וחברים.