10 פיצ'רים מגניבים של יוטיוב שאולי לא הכרתם

יוטיוב הוא אחד מ – אם לא – הבחירה הפופלרית ביותר – כשמדובר בצפייה בסרטונים ושיתופם עם אחרים. למאגר התוכן העצום שלו – סלחו על הקלישאה – יש מה להציע לכל אחד.

הממשק הקל לשימוש מוסיף עוד יותר לפופולריות שלו ויש סיכוי טוב שאתם גם חלק מהמשתמשים הקבועים של יוטיוב.

במאמר זה, אנו חולקים תשעה פיצ'רים שיהפכו את השירות להיות אפילו יותר יעיל עבורכם.

1/10 התאימו אישית את מודעות הפרסום שאתם רואים

בדומה לגוגל, יוטיוב גם מאפשר לכם לשלוט במודעות שאתם רואים באתר.

לא ניתן להיפטר מהן, אבל אתם בהחלט יכולים להתאים אותן כך שתקבלו רק את התוכן שאתם מעוניינים בו.

פשוט עברו אל העדפות מודעות הפרסום שלכם בגוגל והסירו את סוג המודעות שאינכם מעוניינים לראות.

2/10 פיצ'רים מגניבים של יוטיוב שאולי לא הכרתם

3/10 צרו קבצי GIF

האם אתם אוהבים חלק מסרטון ורוצים ליצור ממנו קובץGIF? יוטיוב מאפשר לכם לעשות זאת. פשוט הוסיפו את המילה 'GIF' לפני YouTube בלשונית הדפדפן, כך שיהיה רשום gifyoutube.com .

תנותבו מחדש לדף. בדף זה תוכלו לבחור מקטע של עד 15 שניות מתוך הסרטון ולהמיר אותו לקובץ GIF.

לפני שאתם מורידים את קובץ ה- GIF, יש בפניכם את האפשרות להוסיף טקסט ומדבקות.

4/10 התאימו את מהירות הסרטונים

האם אי פעם הרגשתם צורך להאט את קצב ניגון הסרטון ביוטיוב בזמן שאתם צופים בסרטון הדרכה כלשהו? תשמחו לדעת שאתם יכולים לעשות את זה בפעם הבאה.

פשוט עברו ללשונית 'הגדרות' ולאחר מכן בחרו ב- 'מהירות'. יש לכם אפשרות להאט את הסרטון ביוטיוב באחד מהשניים- 50% או ב-25% באמצעות הפיצ'ר הזה.

ניתן גם להאיץ את מהירות הסרטונים באותו אופן ביוטיוב.

5/10 צרו קישור לנקודת השמעה מסוימת בסרטון

האם נתקלתם אי פעם בחלק מצחיק מאוד מסרטון ביוטיוב ורציתם לשתף אותו עם חבר? אתם יכולים לחסוך לחברכם את הטירחה מלצפות ביוטיוב כולו על ידי שיתוף הסרטון בדיוק מנקודת הזמן שממנה תרצו שהוא יצפה בה. ניתן לעשות זאת על ידי הוספת #t לסיומת כתובת הסרטון.

זיכרו כי עליכם להוסיף גם את הדקה והשניה ולוודא כי אתם רושמים את האות 'm' אחרי מספר הדקות ואת האות 's' אחרי מספר השניות. סיומת הכתובת של הסרטון תראה כך ‘#t=08m15s.’

6/10 שירו קריוקי

יוטיוב יכול להיות ממש מהנה כשמשתמשים בו למסיבת קריוקי. פשוט הקלידו את שם השיר ולאחריו 'קריוקי' ולחצו חפש. תמצאו סרטונים המכילים את כל מילות השיר כדי שתוכלו לשיר יחד.

7/10 צפו בסרטונים במצב לא מקוון

למקרה שעדיין לא ידעתם, אתם יכולים לשמור סרטונים מיוטיוב כדי לצפות בהם מאוחר יותר במצב לא מקוון. פשוט לחצו על החץ שמתחת לסרטון שאתם צופים בו.

עם זאת, שימו לב כי ניתן לעשות זאת רק בנייד ולא במחשב נייח.

8/10 הורידו סרטונים ללא מאמץ

אולי אתם לא מודעים לכך, אך ישנו טריק פשוט מאוד כדי להוריד סרטונים מיוטיוב. פשוט הקלידו 'ss' אחרי 'www' בכתובת הסרטון. לאחר מכן תועברו לדף נפרד שבו תוכלו להוריד סרטונים בקלות.

9/10 שימרו סרטונים לצפייה במועד מאוחר יותר

הפיצ'ר הזה הוא די פשוט, וסביר למדי שאתם כבר מכירים אותו, אבל נכלול אותו כי הוא באמת הופך את החיים ליותר פשוטים.

אם אתם נתקלים בסרטון בתוצאות החיפוש שמעניין אתכם, אבל מסיבה כלשהי אתם לא יכולים לצפות בו באותו רגע, אתם יכולים לשמור אותו למועד מאוחר יותר.

כאשר אתם עוברים עם העכבר מעל התמונה הממוזערת של הסרטון, אייקון של שלוש נקודות יופיע בפינה הימנית התחתונה, לחצו עליו ובחרו 'הוסף לצפייה במועד מאוחר יותר".

10/10 צרו לולאת ניגון על ידי קליק ימני בעכבר

אם תלחצו קליק ימני בעכבר על סרטון, יופיעו שפע של אפשרויות לבחירה. תוכלו להעתיק את כתובתו של הסרטון, תוכלו להעתיק את כתובת הסרטון בנקודת זמן מסוימת , ליצור לולאת ניגון, לפתור בעיות השמעה ועוד.

לשמור סרטונים מיוטיוב