4 מהאפלקציות הטובות ביותר לתמונות באינסטגרם

 

הפופולאריות של אינסטגרם זינקה תוך שמצלמות הסמארטפונים השתפרו בלצלם תמונות וסרטונים.  תמונות וסרטונים מצויינים יכולים לעזור לעורר התעניינות בעסק שלך ולמשוך אליו לקוחות. אבל התמונות והסרטונים הרגילים שאתה מצלם  עם החשבון אינסטגרם שלך, אולי לא יספיק לתפוס את תשומת הלב של הקהל שלך.

באינסטגרם, בשונה מרשתות חברתיות אחרות, כל העניין זה ממראות יפים.  תעלה את הרף על ידי שתשפר את התמונות שלך שבאמת יתבלטו יותר מכולם עם ה4 אפליקציות האלו.

Layout .1

זה אפליקציה פשוטה לתמונות אינסטגרם שמאפשר לך ליצור קולאזים בקלות ובמהירות. אז אם יש לך קבוצה של תמונות שלא עושים את העבודה שלהם לבד, האפליקציה הזו עושה את זה אפשרי בשבילך להפוך אותם במהירות לקולאז. זה גם אפליקציה מאוד נוחה אם יש לך מגוון של מוצרים שאתה משחרר את כולם באותו זמן. אפליקציה זו נותנת לך להלהיט אותם ללא מאמץ לתוך קולאז מדהים.

Boomerang. 2

סרטונים קצרים עובדים מצויין באינסטגרם אבל אם אתה לא רוצה להסריט, ה"בומרנג" זה אופציה מצויינת. האפליקציית תמונות הזו מצלמת מהר אירועים ומשנה אותם לסרטון שאתה יכול לשתף עם העוקבים שלך. זה יצלם10 תמונות ברצף מהיר ואטומטית יהפוך אותם למיני סרטון.

3. Swipeable

לפעמים אתה רוצה לצלם תמונה של קבוצה רחבה של אנשים או חפצים שאז אתה צריך צילום פנורמי כדי לוודא שהתמונה מכילה את הכל או כל מי שאתה רוצה להראות. אבל צילום פנורמי זה קשה לצלם עם אינסטגרם.   פותר לך את הבעיה בכלום זמן. זה אפליקציה לתמונות אינסטגרם שעושה צילום פנורמי יותר קל.

Caption.4

אחד מהדרכים הטובות ביותר לחבר לקוחות באינסטגרם זה לכתוב כיתוב בלתי נשכח על התמונה. אבל לבוא עם כיתוב מצויין קל לומר מאשר לעשות! זה איפה ש"כיתוב" נכנס לתמונה. האפליקציה הזאת נותנת לך להכניס מילת מפתח וזה יחבר ביחד מגוון של ביטויים ידועים, ציטוטים פופולאריים, ומילים אחרות וביטויים שאתה יכול להשתמש בהם בכיתוב שלך.

תזכור שתמונות טובות לא קורות בטעות. תשתמש בטבע לפני טכנולוגיה, ותוציא קצת זמן על להסתכל באובייקט שלך, בסביבה שלך, בתאורה וכל מה שקורה מסביב לפני שאתה מתחיל ללחוץ. זה יכול לעשות עולם של שינוי באיכות התמונה שאתה מפרסם באינסטגרם. ')}