5 כלי התיוגים המובילים באינסטגרם למצוא תיוגים פופולריים ונפוצים

משווקי אינסטגרם יש להם נשק סודי מכל אחד מהשיתופים שלנו. מהי המודעות הקסומה, מסחר, ונשק לחיזוק המכירות? תיוגים! ולא סתם תיוגים ישנים, תיוגים מובילים ונפוצים באינסטגרם!

תשתמש בתיוגים כדי להופיע "ראשון" או "הטופ" מבין השיתופים – ולעזור לאנשים למצוא אותך!

בכל פעם אנחנו משתמשים בתיוגים ביעילות, אנחנו עוזרים לעוד אנשים שמעוניינים בתכנים שלנו למצוא אותנו – ונותנים להם את ההזדמנות לגלות את המוצרים שלנו, שירותינו, והאישיות שלנו.

שיתופים מתויגים מופיעים באזור ה"הופיעו לאחרונה" לכל אחד שחיפש את התיוגים, ואם השיתוף שלך מקסים במיוחד, השיתוף עלול להופיע באזור ה"שיתופים המובילים", ואתה תקבל אפילו חשיפה יותר גדולה, במיוחד לתיוגי אינסטגרם פופולריים. הידד!

האתגר של אינסטגרם ומחקר התיוגים

רבים מאיתנו מתקשים לבוא עם מספיק תוכן טוב כדי לשתף אותו באינסטגרם. ליצור תמונות טובות לאינסטגרם וכתיבת כיתובים מעוררים השראה יום אחר יום היא בהחלט משימה! אבל העובדה היא אלה שמשתפים לפחות פעם אחת ביום חווים רוב ההצלחות, אנחנו חייבים את זה לעצמנו למצוא דרך כדי לעשות את זה אפשרי כדי להיות עקבי על הפלטפורמה.

 

דרך אחת כדי להסיר את ההצפה מהשיתוף בכללי זה להוציא אותו החוצה. הגדר לך זמן בצד בכל שבוע ותקבע לשיתופי האינסטגרם שלך הזמנים הטובים ביותר ליצירת חיבור עם אנשים. כעת כשיש לנו שיתוף אוטומטי, אתה לא חייב אפילו להסתכל על הודעות כדי להיזכר כדי שתף.

 

עדיין, כשאתה בא להיעזר בתיוגים, הרבה מאיתנו פשוט זורמים עם זה כשזה מגיע ללוח זמנים ופרסום. קשה להיזכר מה עבד בפעם האחרונה או לדעת איזה תיוגי פופולריים או הכי לא פופולריים שאף אחד לא ימצא את השיתופים שלך בפיד (שרשור). אבל העובדה היא שתיוגים הם חשובים מאוד מכדי שיהיו לא פחות ממחשבה שניה.

למרבה המזל, מפתחי תוכנה מבינים את התסכול שלך – ויש המון כלים שלוקחים את הסבל מהמחקר של התיוגים. נסתכל רק על כמה מהם, ואתה יכול לבחור את התיוג שהכי עובד בשבילך.

כלים של תיוגי אינסטגרם המובילים #1 –  למטרות תצוגה בלבד

הזן תיוגים ו'למטרות תצוגה בלבד' ימליצו תיוגים נוספים על בסיס רלוונטיות ופופולריות. תאמר לכלי כמה תיוגים אתה רוצה, ואז תבחר אלה שאתה רוצה להעתיק ולהדביק. תצוגת ה'גרף' מאפשרת לך לראות את האתר עם התיוגים השייכים.

טיפ טוב לעסקים מקומיים: תבדוק את המפה כדי לראות את התיוגים הנפוצים לפי המיקום.

עבור אינטרנט בלבד. בחינם

 

כלים של תיוגי אינסטגרם המובילים #2 – השתגיפאי

כלי יעיל ביותר לתיוג, השתגיפאי הוא חובב תיוגים אמיתי. אנחנו מדברים על הצעות למילות מפתח עבור אינסטגרם מבוסס על כיתוב (עם תשלום), המתחרה ניתוח תיוגים, ודיווח אוטומטי. אבל, יש גם תכונות אחרות נהדרות בחינם, שכולנו יכולים להנות מהם.

כמובן, אתה מקבל תיוגים הקשורים (תצוגה המבוססת על מתאם או כדי לעזור לך למצוא תיוגי אינסטגרם פופולרים), אבל אני מעריך במיוחד שאפשר לראות אם התיוגים מובילים יותר או פחות. מאוד שימושי אם אתה מתכנן את השיתופים מראש! בנוסף, אתה יכול למצוא ההשפעות המובילים לתיוגים שלך.

עבור אינטרנט בלבד. בלי תכונות. בלי ניסיון. תוכניות בתשלום זמין.

האשתגיפי

כלים של תיוגי אינסטגרם המובילים #3 – מומחה תיוגים

הזן תיוג בסיס, ואז אפליקציית ה'מומחה התיוגים' תמצא לך תיוגים דומים שאתה יכול להעתיק ולהשתמש בהם בפוסט. תחקור קבוצות של תיוגי אינסטגרם נפוצים ממוינים לפי קטגוריות ותעתיק אותם בלחיצה אחת. אתה יכול לשמור את קבוצות התיוגים לשימוש חוזר. תעודת התיוגים מראה לך איך קבוצות שלך צפויים לבצע.

 כלים של תיוגי אינסטגרם המובילים #4 – אסטרטגיית התיוגים החדשה של טיילווינד

אם אתה מהסוג שאוהב לצלול בראש בהתחלה ואז ללכלך את הידיים שלך, תבדוק את מדריך אסטרטגיית התיוגים החדשה שלנו. זה ידריך אותך:

-הגדרת קצב וכיוון לחשבון האינסטגרם

-לחקור את המתחרים ואת המשפיעים בשטח שלך

-מציאת תיוגי "המקום המתוק" (תיוגי אינסטגרם פופולריים שאינם פופולריים)

-יצירת רשימת תיוגים, ועוד!

תקבל את שלך עכשיו:

האשטאג

כלים של תיוגי אינסטגרם המובילים # 5 – מנוע חיפוש תיוגים של טיילווינד 2.0 (בתוספת רשימות)

חדש ומשופר, מנוע חיפוש התיוגים של טיילווינד מציע תיוגים לשיתופים באינסטגרם שלך ברגע שאתה כותב את ההערה שלך, אז עכשיו אתה אפילו לא חייב למצוא תיוג ראשון! הצעות רעננות ויותר אינטואיטיביים, ואם אחת מהתיוגים המוצעים לא מוצאת חין בעיניך, תמחק אותה כדי לקבל הצעות חדשות – או כדי לקבל את כל התיוגים החדשים, תרענן את הדף.

אתה גם יכול לבדוק כמה פעמים התיוג הופיע באינסטגרם כדי לעזור להחליט איזה לבחור. וכמו תמיד, ה"ניצ'ה", "טוב", "טוב ביותר", וה"תחרותי" אינדיקטורים שלנו, עוזרים לך בבחירת אוסף התיוגים שיעזור לך לכסות את כל האפשרויות ולהרחיב בהישג ידך.

אחרי הכל, כשאתה תרצה להתמש בתיוגי אינסטגרם פופולרים ונפוצים (המצוין על ידי "תחרותי" באפליקציה שלנו), אתה גם תרצה מעט מהתיוגים ה"ניצ'ה" (מה שאומר שאין המון תחרות על התיוגים האלה) והתיוגים ה"טוב" או ה"טוב ביותר" שהם איזון טוב של פופולריות והזדמנות טובה להיות מדורג.

תנסה אותו עכשיו בחינם! קבל את הגירסה ל31 יום ללא תשלום. ואתה יכול להמשיך להשתמש מנוע חיפוש התיוגים בחינם כל עוד זה מוצא חין בעיניך.

 

טיילווינד לאינסטגרם – רשימת תיוגים

רשימות התיוגים האהובות ביותר על המשתמש הן ממש פשוטות ויכולות לחסוך לך המון זמן! אתה יכול להשתמש בהן ב(לפחות) בשתי דרכים מאוד שונות:

-ליצור רשימות של תיוגים שמתאימות להמון מהפוסטים שלך. שימוש חוזר או עירבוב והתאמה כדי לחסוך זמן.

 

-תיצור תבנית עיצוב כדי לעשות את הפוסטים שלך להיראות בצורה שתמצא חין בעיניך! עשה שימוש חוזר או ערבב, והתאם כדי לחסוך זמן.

-תיצור תבנית עיצוב כדי לעשות את הפוסטים שלך כמו שאתה אוהב! אם ברצונך להוסיף מעברי שורה, אולי עם אימוג,י מסוים או סמל בכל שורה כדי להסתיר קצת את התיוגים שלך, אתה יכול ליצור "רשימת תיוגים" שתכיל רק את העיצוב הזה.

 

רשימות תיוגי האינסטגרם של טיילווינד הם נהדרים להצלת את כל מה שתרצה לעשות איתם שימוש חוזר בפוסטים שלך. איך תשתמש בהם?

למחשבי 'אפל' או מחשב 'שולחן עבודה' (דסקטופ). כלול עם תוכנית ניסיון, תשלום חינם. אתה יכול להשתמש במנוע חיפוש של התיוגים בחינם גם אחרי תוכנית הניסיון.

לסיכום:

תיוגים הם המפתח כדי להגיע לקהל חדש באינסטגרם . כלי התיוגים החדשניים מפחיתים את כאבי הניתוח, בחירות, ולהיות קונסטינטי עם תיוגים נהדרים. איזה תרצה לנסות?

– למטורת תצוגה בלבד – שוט, בחינם, כלי מבוסס-כאתר למציאת תיוגים שייכים

– השטגיפאי – כלי מבוסס-כאתר חזק למציאת משפיעים, ניתוחים התיוגים הנפוצים, וניתוח המתחרה.

– מומחה התיוגים – אפליקציית ה'אפל' למציאת התיוגים השייכים ואיכסונם.

– אסטרטגיית התיוגים החדשה של טיילווינד – מדריך צעד אחר צעד לבניית אסטרטגיה מותאמת לתיוגי האינסטגרם.

– מנוע חיפוש תיוגים של טיילווינד 2.0 – שדרוגים מבוססים על אתר אינטרנט מציעים הצעות תיוגים טריים ואינטואיטיבים, רשימות תיוגים גמישות ומחוונים כדי לעזור לך לבחור את שילוב התיוגים המושלם בשבילך.

 

המאמר 5 כלי התיוגים המובילים באינסטגרם  למצוא תיוגים פופולריים ונפוצים פורסם ראשון בטרופיק