שמחים להיות החברה הוותיקה והגדולה בתחום משנת 2008!! לקוחות חדשים שימו לב! על כל רכישת עוקבים איכותים באינסטגרם מקבלים 10% בונוס מסה"כ הרכישה שתבצעו! לשאולות WhatsApp 0522221761

אינסטגרם

איך מגדילים מספר לייקים באינסטגרם?

כל בעל חשבון אינסטגרם מבין שיש משמעות גדולה לכמות הלייקים שהתמונות וסרטוני הוידיאו שלו מקבלים, והשאיפה הגלויה היא כמובן לקבל כמה שיותר. השאלה היא איך מגדילים כמות לייקים באינסטגרם ועל כך יש כמה תשובות.

קודם כל, מה שצריך הוא לעבוד נכון עם הרשת החברתית הזו ולהבין את מה שמניע אותה: עניין, מרץ, התלהבות, חיים. באותו האופן, גם התמונות והסיפורים שלהן שאתם מעלים לרשת החברתית, צריכים לעניין ולגייס עוקבים לאינסטגרם באמצעות מקוריות, ייחודיות ואטרקטיביות. כמובן שגם חשוב לתייג את התמונות שלכם בצורה נכונה, תוך התחשבות בנושא התמונה, במה שאתם רוצים לקדם, ובפופולאריות של המילה.

קניית צפיות ועוקבים באינסטגרם

יש עוד אפשרויות מהירות ונוחות להעלות באופן משמעותי את כמות הלייקים והעוקבים שלכם. כך למשל, חברתנו מציעה קניית עוקבים באינסטגרם ברמה גבוהה ביותר ועם אספקה מיידית. אנו גם מציעים שירות בלעדי של קניית צפיות באיסטגרם ממשתמשים אמיתיים מישראל ומארה"ב. גם ניתן להזמין דרכנו צפיות לסטורי באינסטגרם עם אספקה מהירה במיוחד, כאשר רק צריך להזין את שם המשתמש וכבר לקבל צפיות לסטורי האחרון. גם אפשר להזמין תגובות לאינסטגרם שלכם בהתאמה אישית, ואנו מציעים חבילות של עוקבים איכותיים במיוחד, יותר מכל הצעה אחרת בשוק, עם אחריות להשלמה לחודש ימים.

קניית לייקים באינסטגרם

קניית לייקים באינסטגרם היא עוד אפשרות מצוינת שחברת טרופיק, המובילה בתחום, מעמידה לרשותכם. ראשית, אנו מציעים תוכנת לייקים אוטומטית עבור תמונות האינסטגרם עם אספקה מיידית, הכי מהירה שאפשר לבקש, כאשר מינימום ההזמנה עומד על 100 לייקים במחיר אטרקטיבי ונוח. מעבר לכך, קניית לייקים באינסטגרם יכולה להתבצע דרך חבילות הנכנסות לפעולה באופן אוטומטי בכל פעם שאתם מעלים תמונה לחשבון שלכם. כלומר, הלייקים מתקבלים לא רק לתמונות שכבר העליתם בעבר, אלא גם לאלה שתעלו בעתיד. באותו האופן, אנו מציעים שירות חדש שמאפשר לקדם במיוחד את התמונות האחרונות שהעליתם לחשבון, עם בחירת מספר הלייקים הרצוי מבחינתכם לכל תמונה ואספקה באותו היום על ידי המערכת שלנו. 

אלו היו מספר דוגמאות וישנן דרכים אחרות שאנו מציעים עבור ליקיים באינסטגרם מישראלים. אם יש לכם שאלות נוספות פנו אלינו ונשמח להשיב.