אתר מעריצי האח הגדול – המקום הכי נכון למי שאוהב את התכנית

תכנית הטלוויזיה האח הגדול אמנם כבר לא משודרת אך עדיין יש לה עשרות אלפי מעריצים בקרב הציבור הישראלי. אנשים רבים מכל המגזרים בישראל מעריצים את התכנית ואת המשתתפים שהופיעו בה במהלך העונות בהן היא שודרה. אתר מעריצי האח הגדול הם המקום הנכון ביותר למי שאוהב את התכנית ורוצה לשוב ולהיזכר ברגעים הגדולים שלה. כניסה לאתר תאפשר לנו לצפות מחדש ברגעים הכי מרתקים והכי מרגשים שהיו בתכנית באופן ישיר. באתר נוכל גם לדבר עם מעריצים אחרים אודות קטעים ומצבים שונים שהיו בתכנית.

אתר מעריצי האח הגדול – להיות מעודכן כל הזמן בחדשות האח

אתר מעריצי האח הגדול יאפשר לנו להיות מעודכנים כל הזמן בחדשות האח ובמה שקורה בימים אלו עם המתמודדים הבולטים שהיו בכל העונות בהן התכנית שודרה. כאשר אנחנו בוחרים לקחת חלק באתר זה אנחנו בוחרים להיות חלק מקהילה גדולה של מעריצים של התכנית שמוקירים אותה וממשיכים ליהנות ממנה למרות שהיא כבר לא משודרת. תכנית כל כך גדולה כמו האח הגדול מהווה אירוע תרבותי ששינה את פני השיח ואת פני הטלוויזיה בישראל. כאשר התכנית שודרה מהדורות חדשות נפתחו אתה ורוב השיח הציבורי באותם הימים נסוב סביב נושאים או מצבים חברתיים ומצבים אישיים שקרו למתמודדים בה.

אתר מעריצי האח הגדול – ליהנות כמה שיותר מהתכנית

אתר מעריצי האח הגדול מאפשר למעריצי התכנית ליהנות ממנה כמה שיותר. חלק מסוד הקסם של התכנית הוא היכולת שלה לאפשר לנו ליהנות ממנה גם דרך דיונים, ויכוחים ושיחות על מצבים שונים שהיו בה. האח הגדול ריתקה אנשים רבים בכלל הפסיפס האנושי המרוכב שהיא הראתה לנו אודות החברה הישראלית והיא גם סיפקה הרבה מאוד רגעים משעשעים או מבדרים בזמנים בהם הציבור בישראל היה זקוק להומור. בתכנית היו גם הרבה מאוד רגעים דרמטיים שהיו מרגשים מאוד וגרמו לנו להתאהב במתמודדים השונים ולהרגיש דחייה כלפי מתמודדים אחרים. כך או כך בין אם התרגשנו בתכנית או צחקנו בה – באתר של המעריצים נוכל לחוות את כל החוויות הללו שוב. ')}