על כל רכישת עוקבים איכותים באינסטגרם מקבלים 20% בונוס מסה"כ הרכישה שתבצעו! לשאולות WhatsApp 0522221761

העלאת עוקבים באינסטגרם

אם גם אתם שואלים את עצמכם איך אתם יכולים להעלות את כמות העוקבים שלכם באינסטגרם, הפוסט הבא בדיוק בשבילכם. בפוסט הבא ניתן לכם 10 טיפים להעלאת עוקבים באינסטגרם.

 

  1. היו עקביים אם החלטתם לפתוח פרופיל ואתם באמת רוצים להגדיל את כמות העוקבים שלכם, חשוב מאוד שתהיו עקביים. מה זה אומר? זה אומר שתעלו תמונות בקצב מסוים. אם אתם מנהלים פרופיל עסקי, שווה להשקיע בשתי תמונות ביום, אך אם מדובר בפרופיל פרטי שלכם, תמונה ביומיים יכולה להספיק במטרה ליצור תנועה.
  2. התמידוהעלאת עוקבים באינסטגרם הוא תהליך שלוקח זמן ולכן אתם צריכים התמדה וסבלנות.
  3. השקיעו בעריכת התמונות שלכם היום יש כל כך הרבה דרכים לשדרג את התמונות שאתם מצלמים. עריכה חכמה תעזור לכם להפוך את התמונה שלכם להרבה יותר מעניינת וכך כך תמונה תמשוך עוד ועוד אנשים.
  4. האשטגו בחוכמה השקיעו מחשבה בתיוגים שלכם ותעשו האשטגים חכמים שקשורים לתחום שבו התמונה שלכם עוסקת. נסו לחשוב כאן קצת מחוץ לקופסא. מצד שני, אל תדחפו סתם האשטגים, זה לא בהכרח מעלה את כמות העוקבים.
  5. עקבו אחרי פרופילים רלוונטייםעקבו אחרי פרופילים הקשורים לתחומי העניין שלכם. אם למשל אתם מנהלים חנות בגדים, תוכלו לעקוב אחרי דוגמניות מפורסמות בעולם ובארץ, צלמי אופנה או אפילו מותגים אחרים וכך להגדיל את רמת החשיפה שלכם כי אנשים ירצו לעקוב גם אחריכם.
  6. תהיו מקוריים אל תעלו כל תמונה. תחשבו טוב על התמונות שאתם מעלים, המטרה שלכם היא ליצור עניין.
  7. אין לכם זמן? השקיעו בשיווק באינסטגרם אינסטגרם דורש תחזוקה ואנרגיה בדיוק כמו דף פייסבוק או אתר אינטרנט. לכן אם אין לכם זמן לזה אבל בכל זאת אתם מזהים את הפוטנציאל האדיר שבאפליקציה הזו, כדאי לשלם למישהו שיעזור לכם.
  8. תעלו סרטונים מדי פעם שווה לעלות גם סרטונים קצרים שייצרו יותר עניין בפרופיל שלכם ויכולים גם כן לגרום לעוד ועוד אנשים לעקוב אחריכם.
  9. שתפו בפייסבוקלא סתם יש את אופציית השיתוף הזו, תנצלו אותה לטובתכם!
  10. פרגנו לאחרים עשו לייקים, עקבו אחרי אנשים אחרים, תגיבו לתמונות, זה בטוח יביא לכם קארמה טובה.