איך לזהות עוקבים מזויפים באינסטגרם וטוויטר

 

יש ביטוי תזייף את זה עד שתצליח לעשות את זה, או משהו כזה. אבל לקנות עוקבים מזוייפים באינסטגרם וטוויטר זה הונאה, ואתה בבירור הולך ליתן את הדין על זה.

בשבוע האופנה האחרון של ניו זילנד, אני חקרתי לתוך מה שנקרא בלוגרים של אופנה. לרובם היה כמות מרובה של עוקבים מזויפים באינסטגרם וטוויטר. בלוגרים מזויפים של אופנה  מכעיסים אותי יותר מכולם. זה יכול להיות בגלל שחסר להם סטייל אמיתי או בגלל העובדה שהם מקפצים ביהירות באירועי אופנה מצלמים סלפי ומפרסמים את זה לעשרות אלפי העוקבים המזויפים. הם לא מוסיפים שום ערך אם אין להם שום השפעה אמיתית.

בהגדרה שלי עוקבים מזויפים באינסטגרם וטוויטר זה חשבונות מזויפים או מתים, וגם חשבונות אמתיים ממשתמשים ממדינות שאין להם שום ערך משפיע לפרופיל. שני הסוגים האלה של עוקבים הם קלים לקנות.

אין שום מטרה שיהיה עשרות אלפים עוקבים אם הם חסרי משמעות. ערך של הישג חברתי של מישהו צריך להיות נמדד בחיבור שלהם, לא בכמות הכוללת. איכות לא כמות.

 

זיהוי עוקבים מזויפים באינסטגרם וטוויטר

תסתכל איך וכמה העוקבים של משתמשים אלה מחוברים. האם העוקבים שלהם מגיבים ועושים לייקים? האם העוקבים שלהם הם חלק מהקהל אותו אתה מחפש?

יש כמה דרכים לדעת אם יש למישהו עוקבים מזויפים

קוץ פתאומי בעוקבים

אלא אם אתה אלוקים ויש לך אפשרות להיות כוכב רשת בזמן מאוד קצר, אז קוץ לא רגיל בעוקבים חייב להיות תוצאה של קניית עוקבים מופרזת.

אינטראקציה נמוכה עם עוקבים

אני ראיתי חשבונות אינסטגרם עם יותר מ40 אלף עוקבים, אבל כל פוסט שלהם מקבל רק בסביבות 100 לייקים.  אחוזי הקשר הנמוכים מראים שההשפעה שלהם על העוקבים שלהם זה מאוד נמוך, ורוב הסיכויים שהם שילמו לרוב העוקבים שלהם.

עוקבים בלי תמונת פרופיל

עוד  דרך חזקה לגלות, זה עוקבים בלי שום פעולות בחשבון או בלי תמונת פרופיל. חשבונות אלה נקראים 'חשבונות מתים'

בדיקה עבור עוקבים מזויפים באינסטגרם וטוויטר

יש עוד ועוד כלים שיוצאים שעוזרים לך לראות את הזייפנים. הנה כמה שמצאתי:

Https://fakers.statuspeople.com

Http://twittercounter.com

אל תתפתה לקנות עוקבים. הם לא מביאים לך שום ערך. ואתה תיתפס!

עוקבים מזויפים הם קלים לקניה וקשים להיפטר מהם.

להגביר את ההישג החברתי צריך להיות חלק מאסטרטגיית השיווק שלך. תרגיש חופשי ליצור קשר איתי אם תרצה להתייעץ איך להגביר את ההישג החברתי שלך בצורה בעלת משמעות.

הגדל את העסק שלך עם מדיה חברתית טובה ואסטרטגיות שיווק.