קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם

אז הלכתם לאתר אקראי באינטרנט שמבטיח לקנות לכם עוקבים, שילמתם לו ממיטב כספכם, קישרתם אותם לעמוד האינסטגרם שלכם וחיכיתם בסבלנות. והנה! העוקבים מתחילים להגיע! אך משהו מוזר… משהו שונה… זה לא מה שציפיתם… לעוקב אחד יש שם סיני. לעוקב השני יש שם הודי. עוד עוקב אחד הוא דווקא ממצרים… מפה לשם, כעבור זמן מה אתם מגלים שמכל העוקבים שהאתר הזה הביא לכם- יש 0 ישראלים. העוקבים הללו כמובן יהיו האחרונים שיגיבו לכם בתגובות, יאהבו את הפוסטים שלכם או יותר מכך- יקנו את המוצר שלכם.

למה חשוב לקנות עוקבים ישראלים לאינסטגרם?

הבעיה היא שרוב האתרים האלה מספקים לכם פיקציה ומצג שווא. הם מביאים לכם עוקבים ממדינות עולם שלישי, דרך עסקים שנקראים “חוות לייקים”. אתם יודעים מה הם חוות הלייקים הללו? משרדים בהם יש מאות פלאפונים שמחוברים לשרת, לכל אחד מהם מוזנים מספר של משתמשים מזויפים ולא אמיתיים, ולאחר שהזמנתם מהעסק הזה את ההזמנה שלכם- כל הפלאפונים עושים לכם לייק לפוסטים דרך המשתמשים שמוזנים בהם. כל אותם משתמשים שראיתם הם משתמשים לא אמיתיים. כל אותם משתמשים הם זיוף אחד גדול, בייחוד לא משתמשים שינהלו איתכם אינטראקציה ויהיו מעורבים בפוסטים שלכם ובייחוד לא משתמשים שיקנו את המוצר שלכם.

העוקבים שאתם צריכים באינסטגרם הם ישראלים

אתם צריכים לקנות עוקבים ישראלים לעמוד האינסטגרם שלכם, עוקבים שיתנו לכם את הבוסט שאתם באמת צריכים. הרי מי מאיתנו מעוניין בעוקבים אוזבקיסטנים באינסטגרם שלו? מי מאיתנו רוצה שיהיה לו סתם עוקבים ולא משהו אמיתי, ועוד בייחוד באינסטגרם, בו כל אחד יכול להסתכל מי העוקבים שלכם ולראות את השקר?
Truefficblog

אתם צריכים שיהיו שם שמות ישראלים, אתם צריכים שהישראלים הללו יהיו מעורבים, אתם צריכים שהישראלים האלו יקנו את המוצר שלכם וישתפו את התמונה שלכם. מעורבות זו המילה החשובה פה- הדבר החמקמק שכולנו חולמים שיהיה לנו בעמוד.

מעורבות של העוקבים הקנויים תביא לכם את העוקבים האורגנים, בנוסף. תחשבו על זה: לאן ילכו העוקבים האורגניים שמחפשים כל הזמן עמודים חדשים לעקוב אחריהם, לעמוד פעיל או לעמוד לא פעיל?

כמובן שלעמוד הפעיל! האדם הוא יצור חברותי. אנחנו לא מעוניינים ללכת לשוק ריק, אלא לקניון הומה האדם ושוקק החיים. אנחנו רוצים להיות מוקפים באנשים, מוקפים בחברים, מוקפים במשפחה, מוקפים בצחוק ובשמחה. אנחנו לא רוצים להיות היחיד שמעודד את הזמר- אלא אחד מתוך אלפים שמתגודדים סביב הבמה וצועקים בשמחה. זה חלק מהפסיכולוגיה האנושית, אין מה לעשות, ואנחנו כמפרסמים צריכים להבין את זה כשאנו ניגשים לפרסם את המוצר שלנו באינסטגרם.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם – דרך בטוחה להבטיח פעילות בפיד שלכם

העוקבים הישראלים באינסטגרם שלכם יהיו פעילים, מצחיקים, יתייגו את חברים שלהם, ישתפו את הפוסט שלכם ויגרמו לכם לנחת רוח ולפרסום פאסיבי. הם אלו שיביאו אליכם את העוקבים האורגניים- מה שיוריד את המאמץ שלכם לאפס. אתם רק צריכים להעלות את הפוסטים. תצלמו תמונות יפות, תשתפו סרטונים מגניבים, תערכו תחרויות ותיצרו סוגי פוסטים שיגבירו את המעורבות של אותם עוקבים ישראלים שקניתם לאינסטגרם שלכם.

אתם צריכים את העוצמה הזו בידיים שלכם. אתם חייבים להיות מובילי דעה, ושכל תמונה שלכם (אפילו הכי פשוטה) תשותף במאות ואף באלפים. צורת פעולה כזו תביא לכם כמות אדירה של כוח וכמות אדירה של עוקבים ישראלים אורגניים. המוצר שלכם לא ימכור את עצמו לבד, הוא חייב את הבוסט הזה שבא לידי ביטוי בקניית עוקבים ישראלים באינסטגרם.