שמחים להיות החברה הוותיקה והגדולה בתחום משנת 2008!! לקוחות חדשים שימו לב! על כל רכישת עוקבים איכותים באינסטגרם מקבלים 10% בונוס מסה"כ הרכישה שתבצעו! לשאולות WhatsApp 0522221761

קניית עוקבים פעילים באינסטגרם

אז הורדתם את אפליקציית האינסטגרם, רשמתם משתמש חדש, הודעתם לכל החברים שלכם והתחלתם להעלות תמונות. כעת גיליתם שכמות המעורבות (engagement) אצלכם בפרופיל נמוכה מאוד, ולא רק זה- ניסיתם לקנות עוקבים מחברה אקראית באינטרנט- והם לא מגיבים! לא אוהבים את התמונה! לא מתייגים את חברים שלהם! מה הייתה הבעיה? לא השגתם עוקבים פעילים.

להשיג עוקבים פעילים לאינסטגרם ולא עוקבי פיקציה

אינסטגרם וחברת האם שלה פייסבוק, משתמשות בטריק ידוע על מנת "לרמות" את הלקוחות שלה (המפרסמים- אתם)- להביא לכם עוקבים שאינם מתעניינים באמת במוצר שאתם מפרסמים כדי שתמשיכו לראות רמת מעורבות נמוכה. זה גורם לכם לרצות לשלם עוד לפרסום ממומן ברשתות החברתיות הללו על מנת להביא עוד עוקבים, וחוזר חלילה. אתם מעוניינים כמובן בעוקבים פעילים ישראלים, ולא "בעוקבי פיקציה" ממדינות עולם שלישי כמו מצרים, ערב הסעודית והודו, לכן צריך לשים לב לזה בזמן שאתם משלמים כסף.

כמובן, ישנן דרכים לפרסם לישראלים בלבד, אך רובם לא באמת יהיו פעילים אצלכם בעמוד אם אתם לא תעניינו אותם- ואחרי זמן קצר יסירו את העוקב וייעלמו לנצח. אז איך משיגים עוקבים פעילים באינסטגרם? קונים אותם במיוחד, כמובן.

קבל את העוקבים הרלנווטיים לפרופיל האינסטגרם שלך

זה שאינסטגרם מונעת ממכם להגיע לעוקבים הפעילים זה ידוע, אך האלגוריתם שמאפשר לה למצוא אותם קיים ועוד איך. משתמשים באינסטגרם ממוינים לפי ההשטאגים (hashtags) שמעניינים אותם, ואם התמונה שהעליתם מתאימה להם- יווצר החיבור. בעזרת ההתאמה הזו אפשר לאתר את אותם אנשים שמתעניינים בכם, גם אם הם מעולם לא ראו תמונה או סרטון שלכם, וככה לעשות את הקישור.

לדוגמה, אתם סטנדאפיסטים שמנסים לתפוס קהל דרך האינסטגרם? אפשר לקנות לכם מעריצים של סטנדאפיסטים אחרים!

העוקבים הללו מתעניינים בסטנדאפיסטים, עוקבים אחריהם באינסטגרם ומעוניינים לגלות את הדבר הבא לפני החברים שלהם. הם רוצים להיות מעודכנים, רוצים לשמוע בדיחות חדשות שהם מעולם לא שמעו ורוצים לקבל את זה עכשיו ומיד לפיד של האינסטגרם שלהם. אם תדעו לתפוס אותם- הם יהיו נאמנים אליכם לתקופה ארוכה מאוד.

כמובן, להיכנס לעוקבים של כל הסטנדאפיסטים הללו ולהתחיל להבין מי העוקבים שלהם ולהוסיף אותם אליכם זו אפשרות, אך לא פרקטי. מתוך כל אחד כזה שתוסיפו- מעטים יעקבו אחריכם בחזרה, ואם תתחילו לשלוח להם הודעות בפרטי- הם לעולם לא יוסיפו אתכם כי הם יחשיבו את זה כספאם. לכן אתם צריכים להבין שהדרך המהירה והיעילה ביותר היא קניית עוקבים פעילים באינסטגרם , על מנת שהפעילות באינסטגרם שלכם תרקיע שחקים! אם אתם קונים 100 עוקבים- זה מה שאתם תקבלו, לא פחות, אך אולי גם יותר. למה יותר? כי ברגע שאנחנו מביאים לכם עוקב פעיל- הוא יגיב לכם, יאהב את הפוסטים שלכם, יתייג את חברים שלו, ויחשוף אתכם לעולם. כל עוקב כזה יקפיץ את הגדילה האורגנית שלכם וימנף אתכם מעלה, בדיוק מה שאתם רוצים!

בסופו של דבר, גדילה אורגנית היא החלום של כל מפרסם באינסטגרם. ללא גדילה אורגנית המשתמש שלכם אינו מנצל את מירב היכולות שלכם- אך הגדילה האורגנית ההתחלתית נעצרת בתקרת החברים והמשפחה. בשביל לצאת מתוך מעגל הקסמים הסגור הזה אתם חייבים את העוקבים הפעילים שאינם מכירים אתכם ומעולם לא שמעו עליכם. אלו לא ירגישו שהם "עושים לכם טובה" כשהם יפיצו את שמכם הלאה, אלא יעשו זאת מתוך רצון ואהבה אמיתיים, מתוך התלהבות והכרה.

חשוב שתבינו, העולם לא מחכה לכם. בדיוק באותה צורה בה אתם מנסים לפרוץ- כך מנסים גם הרבה אחרים. אתם חייבים לתת לעצמכם את הפוש הראשוני- כדי להצליח בגדול.